| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311102-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες JammerΡυθμίσιμες 8 Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένος έλεγχοςΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Το εύρος παρεμβολής αυτής της συσκευής μπορεί να φθάσει τα 80m ανάλογα με την ισχύ του σήματος στην δεδομένη περιοχή.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως αίθουσες συνεδριάσεων., αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, τάξεις, εκπαιδευτικά κέντρα, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα, λεωφορεία και πολλά άλλα.
Προδιαγραφή (Επιλέξτε 8 ζώνες συχνότητας)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH85G | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 40W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 80m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Πλεονέκτημα: