| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT900114 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Υψηλής ισχύος 6 συχνότητα φυλακιστική αποκλειστήρα σήματος, WiFi2.4G5.8G Drone Network Signal Jammer
1Περιγραφή του προϊόντος
Η ασπίδα σήματος της φυλακής είναι ένας ευέλικτος αποκλειστής σήματος που μπορεί να εγκατασταθεί σε εσωτερικούς χώρους και να υποστηριχθεί σε εξωτερικούς χώρους επειδή το περίβλημά του είναι αδιάβροχο,με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και καλό σύστημα ψύξης.
Το τμήμα συχνότητας μπορεί να προσαρμοστεί. Η κανονική ρύθμιση συχνότητας είναι 2G,3G,4G + Wi-Fi ή 2G,3G,4G + GPS. Η ισχύς εξόδου κάθε καναλιού είναι 50-100W και η συνολική ισχύς εξόδου είναι 300W.Η εμβέλεια προστασίας αυτής της συσκευής προστασίας σήματος φυλάκισης μπορεί να είναι μέχρι 8000-10000 μέτρα, and its configuration antenna can also be selected according to your needs. Και η διαμόρφωση της κεραίας της μπορεί επίσης να επιλεγεί σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Υπάρχουν διάφοροι τύποι κερατάκων. Ένας είναι μια κατευθυνόμενη κερατάκη. Η κάλυψη αυτού του τύπου κερατάκης είναι σχετικά μεγάλη, και το σήμα μπορεί να καλυφθεί για τον προσανατολισμό που χρειάζεστε,Αντί να καλύπτει το σήμα με κέντρο ένα συγκεκριμένο σημείοΈνας άλλος τύπος κεραίας είναι μια ολμοκατευθυνόμενη κεραία από ίνες γυαλιού που εκπέμπει ένα σήμα προς τα έξω σε ένα συγκεκριμένο σημείο.Αυτά είναι όλα όσα μπορείτε να προσαρμόσετε όπως χρειάζεταιΠαρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας αν το χρειαστείτε.
2Τοποθεσία εφαρμογής:
Διακόπτες για φυλακές και άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις.
Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικές Σχέσεις και Θέατρα, Προστασία VIP Κομβοίων, Πρόληψη / Απομάκρυνση Βομβών, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός,Ηλεκτρικοί σταθμοί παραγωγής... και ούτω καθεξής
3Χαρακτηριστικά:
Μέχρι έξι ζώνες συχνοτήτων.
PLL Σύνθετη πηγή σήματος
Ελέγχου πλέγματος για ρύθμιση ισχύος εξόδου
10dBi κατευθυντήριες κεραίες κάθε ζώνης
Μόνο παρεμβάλλεται στις συχνότητες του σταθμού βάσης/κατάβασης
Σύνδρομο αργής εκκίνησης για μακροπρόθεσμη αξιοπιστία
Προστασία από υπερθερμοκρασία και VSWR
Φώτα LED κατάστασης/ανάγνωσης
Κεφάλαιο ράφου με ψύξη με ανεμιστήρα με κυψέλες
Πηγή τροφοδοσίας 100-240VAC
Προαιρετικό λογισμικό παρακολούθησης κατάστασης για υπολογιστή πελάτη
4. Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz. |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | 50-8000m (κάτω από το επίπεδο σήματος ≤-85dBm) @ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530x300x200mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Βάρος του προϊόντος: | 25 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 300W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | WIFI2.4G /5.8G,GPS,433. |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Οδική κεραία ή οδική κεραία Omini |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. Όλες οι 6 μονάδες συχνότητας μπορούμε να αναμείξουμε πολύfευανάγνωστο.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
5Περιεχόμενο της συσκευασίας:
1 pc Μια κύρια μονάδα παρεμβολής
6 τεμάχια κατευθυνόμενες κεραίες 90 μοίρες
1 pc Φρέμα κεραίας με καλώδιο 1,5 m
1 pc Σχοινί ρεύματος
1 pc Ασύρματος τηλεχειριστήριος 315MHz
6Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()