| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-7 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες JammerΡυθμίσιμες 8 Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένος έλεγχοςΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Προδιαγραφή: (Επιλέξτε 8 ζώνες)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz 10 W |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz 10 Watt |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) 10 Watt |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) 10 Watt |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz 10 Watt |
| CH6 | UHF: 400-470MHz 10 W |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz 10 W |
| CH85G | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz 10 Watt |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz 10 W |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz 10 Watt |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) 10 Watt |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) 10 Watt |
| CH13 | VHF: 135-174MHz 10 Watt |
| CH14 | Τοποθετητής: 167-175MHz 10 Watt |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz 10 Watt |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 80W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 100m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 8.5 κιλά |
Συσκευές
Πλεονέκτημα: