| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700130 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Σχεδιασμός μπαρ-κουτιού υψηλής ισχύος βομβαρδιστής σήματος παρεμποδιστή, σήματα κινητών τηλεφώνων GPS Wi-Fi μπλοκάρ
Το High Power Draw Bar Box 8 Channels Mobile Signal Jammer 120W έως 200 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Χαρακτηριστικά:
1, Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, GPS, WIFI.
2, κουτί με συρματόπλεγμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
3Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
4, Στρατιωτικό τυποποιημένο περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
5, AC110-220V/Εγκατασκευασμένη μπαταρία (DC24V) ·
6Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και οι ανεμιστήρες ψύξης εξασφαλίζουν τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925-960MHz |
| CH3 | DCS//DCS:1805-1990MHz, |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| CH6 | 4GLTE:725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| CH7 | GPS L1:1570-1580MHz |
| CH8 | WIFI:2400-2500MHz |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, GPS, WiFi. |
| Τύπος: | Τραβήξτε το μπράβο |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 120W, κάθε κανάλι ≥ 15W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 100-200 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 65*50,9*35,7 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 33.85 κιλά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()