| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700151 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Προστασία VIP Τραβήξτε το κουτί μπαρ υψηλής ισχύος 3G 4G σήμα κινητού τηλεφώνουΣυγκλονιστής
Περιγραφή του προϊόντος
Το High Power Draw Bar Box 6 Channels Mobile Signal Jammer 300W μέχρι 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι ειδικά κατάλληλος για όλα τα σήματα κινητών τηλεφώνων.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
This is the higher power Man Pack Jammer can be carried by a person in areas where remote controlled improvised explosive devices are suspected and is designed for protection of soldiers and law enforcement foot patrols against RF radio controlled bombs, ή ενάντια σε τρομοκράτες που δηλώνουν την ακριβή τους τοποθεσία μέσω ραδιομεταφοράς.
Χαρακτηριστικά:
1, Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει GSM, CDMA, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax.
2, κάλυψη παρεμβολής υπερευρείας ζώνης· συνεχής παρεμβολή ασύρματων σημάτων 20M~3000MHz
3, κουτί με συρματόπλεγμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
4Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
5Ο χειροκίνητος διακόπτης και το τηλεχειριστήριο
6, Κάθε μονάδα καναλιού μπορεί να ξεκινά ή να κλείνει ξεχωριστά·
7Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
8Η αποδοτική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα· η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
9, Στρατιωτικό τυποποιημένο περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
10, AC110-220V/Εγκατεστημένη παροχή ηλεκτρικής ενέργειας από μπαταρία (DC27V)/Δημοσίευση ρεύματος του οχήματος ((DC27V) ·
11Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925-960MHz |
| CH3 | DCS//DCS:1805-1990MHz, |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| CH6 | 4GLTE:725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax. |
| Τύπος: | Τραβήξτε το μπράβο |
| Διάδρομος εξόδου: | 6 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 300W, κάθε κανάλι ≥ 50W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 200-500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 65*50,9*35,7 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 49 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 85 kg, συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροπορικών μεταφορών |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το φορητό σχεδιασμό κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |