| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700140 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Τύπος βαλίτσας Φορητό παρεμβολικό υψηλής ισχύος 2G 3G 4G Όλο το σήμα κινητού τηλεφώνου παρεμβολικό
Το High Power Draw Bar Box 8 Channels Mobile Signal Jammer 200W έως 300 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Χαρακτηριστικά:
Τεχνικές προδιαγραφές:
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων: (επιλογή 12 ζώνων)
Μπορούμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHZ |
| CH2 | GSM:925~960MHz |
| CH3 | GPS L1:1570-1580MHz |
| CH4 | WIFI:2400-2500MHz |
| CH5 | 3G:2110-2170MHz |
| CH6 | PCS/DCS:1805-1990MHz |
| CH7 | 4G LTE:725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| CH8 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA,GSM,PCS,DCS,3G,4G LTE,4G Wimax,GPS,WIFI |
| Τύπος: | Διακόπτης βαλίτσας |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 200W |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 200W, κάθε κανάλι ≥ 25W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ακτίνα 100-300 μέτρα ((-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό φάκελο) |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 556*455*266cm (εκτός προεξοχών) |
| Υλικό: | Κουτί πελικάνου |
| Τεχνικές παραμέτρους: | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC27V) |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο Jammer |
| Η υγρασία: | ≤ 80% |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Η μπαταρία | 24V, 33AH, Ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
Εφαρμόζεται:
• Χρησιμοποιείται κυρίως ενσωματωμένη μπαταρία υψηλής χωρητικότητας και σχεδιασμός φορητού σακιδιού, καθιστώντας αυτό το jammer εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδες βομβιστών, αντιτρομοκρατικές μονάδες,Μονάδες κατά της σύρσηςΗ αντιμαχόμενη δύναμη, η ομάδα EOD, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις ομήρων, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
• Μεταρρύθμιση μέσω εργατικών ομάδων, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
|
Χρόνος παράδοσης |
Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|
Όροι πληρωμής |
40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
|
Όροι παράδοσης |
FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
|
Εγγύηση |
36 μήνες. |
|
Ενημέρωση λογισμικού |
Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
|
Επέκταση της εγγύησης |
Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()