| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-2 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax και 5G.ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΜέσα στο εύρος, απλά ενεργοποιήστε το παρεμβολικό, όλες οι ασύρματες συνδέσεις στα δίκτυα 2G, 3G, 4G και 5G θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση της ενεργοποίησης ή της απενεργοποίησης οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770 MHz/790-826 MHz |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz/2620-2690MHz |
| CH5 | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH6 | DCS: 1805-1880MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-35W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Πλεονέκτημα: