| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600185 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
120 W High Power Backpack Signal Jammer Manpack Φορητό GSM 4G 5G κινητό τηλέφωνο Σημείο Τζάμερ
Περιγραφή του προϊόντος:
Σύστημα παρεμβολής κομβόι υψηλής ισχύος με συχνότητα σαρώσεως, το οποίο εφαρμόζει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF jammer και είναι εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα παρεμβολής ευρυζωνικής σύνδεσης.Είναι πολύ φορητό και ελαφρύ βάρος.Εύκολο για σακίδιο.
Παίρνει σημαντικό ρόλο για να χρησιμοποιήσει το βαριά φορτωμένο όχημα και τις συσκευές τύπου σακίδας σε ορισμένες εξαιρετικά δύσκολες καταστάσεις.Ο χειριστής μπορεί να το μεταφέρει προς τα εμπρός μέσα από λόφους και λασπωμένο δρόμο,Επίσης, η αναρρίχηση από απότομες κορυφές και σκάλες αποφεύγει θύματα και βελτιώνει την αποτελεσματικότητα της μάχης..
Αυτό είναι ένα πλήρες σύστημα μαζικής παρεμβολής, σχεδιασμένο με ένα ανθεκτικό κιβώτιο, ελαφρύ βάρος, υψηλή κινητικότητα και αξιοπιστία.η συχνότητα παρεμβολής μπορεί να είναι μεγαλύτερη από 8 ζώνες.
Είναι ιδιαίτερα εύκολο να εγκατασταθεί και να λειτουργήσει: απλά συνδέστε τις επιλεγμένες κεραίες και ενεργοποιήστε τις επιθυμητές ζώνες συχνοτήτων.Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος πληροί τις στρατιωτικές απαιτήσεις καθώς και τα διεθνή πρότυπα και απαιτήσεις ποιότητας.Το εσωτερικό μας σύστημα διαχείρισης ποιότητας εγγυάται υψηλότερα πρότυπα ποιότητας όσον αφορά τις επιδόσεις, την αξιοπιστία και τη μακροχρόνια διάρκεια ζωής.
Με βάση τον γενικό σχεδιασμό μας, μπορούμε να προσαρμόσουμε περαιτέρω τα συστήματά μας σε σενάρια που καθορίζονται από τον πελάτη τόσο για στρατιωτικές όσο και για πολιτικές εφαρμογές, προκειμένου να παρέχουμε την καλύτερη ατομική λύση.
Χαρακτηριστικά:
1Υψηλής ισχύος πολυσύνδεσμος Manpack RF σήμα jammer.
2- Μοντυλική κατασκευή για εύκολη συντήρηση, επισκευή και αναβάθμιση.
3- Να μπλοκάρω μέχρι τέσσερις διαφορετικές μονάδες μπλοκάρισμα.
4Μέγιστη συνολική ισχύ εξόδου ραδιοκυμάτων 220 W.
5Μεγάλο φορητό, σάκο.
6Εσωτερική μπαταρία, ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ή συνεχούς ρεύματος.
7Εξωτερική οθόνη LCD που δείχνει το επίπεδο της μπαταρίας.
8Συστηματικό σύστημα ψύξης.
9Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος ανταποκρίνεται στις στρατιωτικές απαιτήσεις.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH8 | - 5G:3200-3600MHZ 3600-4200MHZ |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Καταναλώσεις ενέργειας: | Μέγιστο: 220W |
| Δύναμη εξόδου: | 80-120watt |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 50-200 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 12.5kg Αεροπορική περίπτωση συμπεριλαμβανομένης |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. 4-8 Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμιγνύσουμε πολύ fευανάγνωστο.Περιοχές συχνοτήτων Επιλέξιμες:
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου καθιστούν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε συνεδριάσειςΑστυνομία, Στρατό, Δυνάμεις ασφαλείας, Ομάδα SWAT, Ομάδα βομβιστών, Μονάδες κατά της τρομοκρατίας, Μονάδες κατά της σύρσης, Μονάδες κατά των ταραχών.Δυνάμεις, ομάδες, σημεία ελέγχου, διαπραγματεύσεις για ομήρους, έλεγχο συνόρων, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()