| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Είναι σχεδιασμένο για να προστατεύει στρατιωτικούς και ηγέτες των χωρών VIP ομάδα, EOD, αστυνομική έρευνα και σύλληψη φυλακές, κυβερνητικά κτίρια,Ασύρματη βόμβα από απόσταση και σε ορισμένες περιπτώσεις για προσωρινή προστασία για να ανταποκριθεί σε ορισμένες έκτακτες ανάγκες.
Πεδία εφαρμογής:
- Απορρόφηση βομβών και διάθεση στρατιωτικών αυτοκινήτων.
- Επιχειρήσεις πεδίου.
- Ειδικές δυνάμεις;
- Προστασία VIP;
- Καταστολή ληστών.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax 5G και Wifi.ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΜέσα στην περιοχή, απλά ενεργοποιήστε το παρεμβολικό, όλες οι ασύρματες συνδέσεις σε δίκτυα 2G, 3G, 4G 5G ή Wifi θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση της ενεργοποίησης ή της απενεργοποίησης οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Ειδικότητα:
| ΧΧ | -4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| ΧΧ | -4G Wimax (US.2345-2400MHz ή (EU.2620-2690MHz) |
| ΧΧ | -800-850MHz/Walky-Talky ((UHF700/800), TETRA |
| ΧΧ | -850-895MHz/Cellular CDMA/TDMA,Alky-Talky (UHF800/900) |
| ΧΧ | -925-960MHz/Κελωτής GSM900 |
| ΧΧ | -1520-1580MHz/GPS & Satellite; Θουράια; Ιρίδιο; Οδύσσεια; GlobalStar; Inmarsat; Aces; Ελίψο |
| ΧΧ | -1805-1990MHz/Cellular HGSM1800/ DCS??Cellular GSM1900/ PCS (+ PHS) |
| ΧΧ | -2110-2170MHz/Κελώδες UMTS / WCDMA (3G) |
| ΧΧ | -2400-2500MHz/WLAN & Bluetooth & Wifi |
| ΧΧ | -3200-3600MHz/3600-3800MHz 5G |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 800 Watt |
| Τύπος κεραίας: | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Πηγή τροφοδοσίας: | Πρόσθετη γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος (5000 W) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος (+28VDC ): | Μαξ 7000VA |
| Συνολικό βάρος συστήματος: περίπου. | 50 κιλά |
| Υγρασία λειτουργίας: | Μέχρι 80% |
Συσκευές:
![]()