| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600257 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
90W υψηλής ισχύος GPS WIFI5.8G Drone Jammer Στρατιωτική VIP Προστασία Security Backpack Jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
Σύστημα παρεμβολής κομβόι υψηλής ισχύος με συχνότητα σαρώσεως, το οποίο εφαρμόζει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF jammer και είναι εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα παρεμβολής ευρυζωνικής σύνδεσης.Είναι πολύ φορητό και ελαφρύ βάρος.Εύκολο για σακίδιο.
Χαρακτηριστικά:
1Υψηλής ισχύος πολυσύνδεσμος Manpack RF σήμα jammer.
2- Μοντυλική κατασκευή για εύκολη συντήρηση, επισκευή και αναβάθμιση.
3- Να μπλοκάρω μέχρι τέσσερις διαφορετικές μονάδες μπλοκάρισμα.
4Μέγιστη συνολική ισχύ εξόδου ραδιοκυμάτων 220 W.
5Μεγάλο φορητό, σάκο.
6Εσωτερική μπαταρία, ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ή συνεχούς ρεύματος.
7Εξωτερική οθόνη LCD που δείχνει το επίπεδο της μπαταρίας.
8Συστηματικό σύστημα ψύξης.
9Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος ανταποκρίνεται στις στρατιωτικές απαιτήσεις.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | -GPS: 1550 -1580MHz |
| CH4 | -GPS L2-L5:1100-1300MHz |
| CH5 | -GSM: 850-920MHz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 5 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη εξόδου: | 90 βατ |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 5-2000 μέτρα (-75dBm,ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 5 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| Αντένα: | Άντενα Omnil |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 12.5kg Αεροπορική περίπτωση συμπεριλαμβανομένης |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 220W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. 4-8
Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμείξουμε πολύfευανάγνωστο.Περιοχές συχνοτήτων Επιλέξιμες:
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου καθιστούν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε συνεδριάσειςΑστυνομία, Στρατό, Δυνάμεις ασφαλείας, Ομάδα SWAT, Ομάδα βομβιστών, Μονάδες κατά της τρομοκρατίας, Μονάδες κατά της σύρσης, Μονάδες κατά των ταραχών.Δυνάμεις, ομάδες, σημεία ελέγχου, διαπραγματεύσεις για ομήρους, έλεγχο συνόρων, κλπ...
OEM/ODM:
Η Wolvesteam προσφέρει απαράμιλλη επαγγελματική εξυπηρέτηση και συμβουλές για τα προσωπικά και εμπορικά προϊόντα μας.
Και η Wolvesteam έχει επίσης περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίες OEM / ODM, έχουμε πολύ επαγγελματίες τεχνικούς και σχεδιαστές στις ΗΠΑ.Συνήθως μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπο και να σχεδιάσουμε τα προϊόντα ανά customer's requriementΟι επαγγελματίες εργαζόμενοι και οι γραμμές παραγωγής μας, μας επιτρέπουν να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις των προϊόντων σας.
Ψάχνουμε πάντα για ειλικρινή και αμοιβαία συνεργασία με τους πελάτες σε όλο τον κόσμο. Μπορούμε να είμαστε οι καλύτεροι προμηθευτές σας, είμαστε ικανοί να παρέχουμε υπηρεσίες OEM και ODM.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()