| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600173 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Υψηλής ισχύος 80W EOD Mockpack 4G 5G κινητό τηλέφωνο σήμα Jammer Manpack RF Jammer
Περιγραφή του προϊόντος
1, Σύστημα παρεμβολής κομβόι υψηλής ισχύος υψηλής συχνότητας, που εφαρμόζει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF jammer και είναι εξοπλισμένο με πλήρως ενσωματωμένο σύστημα παρεμβολής ευρυζωνικής σύνδεσης.Είναι πολύ φορητό και ελαφρύ βάρος.Εύκολο για σακίδιο.
Χαρακτηριστικά:
Υψηλής ισχύος Manpack πολλαπλής ζώνης RF σήμα παρεμβολή.
Μονωδική κατασκευή για εύκολη συντήρηση, επισκευή και αναβάθμιση.
Να μπλοκάρω μέχρι τέσσερις διαφορετικές μονάδες μπλοκάρισμα.
Μέγιστη συνολική ισχύ εξόδου ραδιοσυχνοτήτων 220 W.
Υψηλό φορητό, τύπου σακίδιο.
Εσωτερική μπαταρία, ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ή συνεχούς ρεύματος.
Εξωτερική οθόνη LCD που δείχνει το επίπεδο της μπαταρίας.
Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης
Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος πληροί τις στρατιωτικές απαιτήσεις.
Προδιαγραφές:
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων.
Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμείξουμε πολύ ευέλικτα. Περιοχές συχνοτήτων Επιλέξιμες:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 6 κανάλια εξόδου |
| Καταναλώσεις ενέργειας: | Μέγιστο: 220W |
| Δύναμη εξόδου: | 80watt |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 50-150 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 12.5kg Αεροπορική περίπτωση συμπεριλαμβανομένης |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
OEM/ODM:
Η Wolvesteam προσφέρει απαράμιλλη επαγγελματική εξυπηρέτηση και συμβουλές για τα προσωπικά και εμπορικά προϊόντα μας.
Και η Wolvesteam έχει επίσης περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίες OEM / ODM, έχουμε πολύ επαγγελματίες τεχνικούς και σχεδιαστές στις ΗΠΑ.Συνήθως μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπο και να σχεδιάσουμε τα προϊόντα ανά customer's requriementΟι επαγγελματίες εργαζόμενοι και οι γραμμές παραγωγής μας, μας επιτρέπουν να ικανοποιήσουμε τις απαιτήσεις των προϊόντων σας.
Ψάχνουμε πάντα για ειλικρινή και αμοιβαία συνεργασία με τους πελάτες σε όλο τον κόσμο. Μπορούμε να είμαστε οι καλύτεροι προμηθευτές σας, είμαστε ικανοί να παρέχουμε υπηρεσίες OEM και ODM.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()