| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM404601-1 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 1-2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το μαλακιστήρα κινητών τηλεφώνων παρέχει 30W δύναμη μαλακισμού.
ομιλικές κεραίες ή κέντρα κράτησης, και σωφρονιστικά ιδρύματα κλπ.
Μπορεί να μειώσει σημαντικά την πιθανότητα της φύλαξης, των σχολείων, των εκκλησιών, της παρακολούθησης της αίθουσας συνεδριάσεων,
Βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, αίθουσα διδασκαλίας και άλλα σημαντικά μέρη.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | FM 20-100MHz 45,0 dBm |
Συσκευές
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δύναμη εκτίμησης |
| Συνολική ισχύς ραδιοσυχνοτήτων: | 30W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία (προαιρετική): | DC12V 2AH/Υποστήριξη 60 λεπτών πλήρης ισχύος. |
| Δυνατότητα πεδίου σε -80dBm, περιοχή ασπίδας: | 50~ 100m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου. |
| Βάρος: | 2.5 κιλά |
| Μέγεθος ((μήκος × άνεμος × ύψος): | 251x 140x 120 χιλιοστά |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -10 έως +55 βαθμοί Κελσίου |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 120W |
Με το ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα, εξασφαλίζει την κανονική λειτουργία του συστήματος ψύξης της συσκευής.
Αυτή είναι μια βέλτιστη επιλογή για να πάρετε αυτό το φορητό ισχύ 30W σύστημα παρεμβολής που είναι
Ειδικά σχεδιασμένο για το All FM 20-100MHz Signal Jammer!
Ευχαρίστηση με την εύκολη λειτουργία και την υψηλή αποτελεσματικότητα της εργασίας!
Χρησιμοποιώντας υπερ-υψηλή συχνότητα με υψηλή αποτελεσματική ισχύ.
Ενεργητική ισχύ εξόδου (δύναμη καναλιού) και μεγαλύτερη ακτίνα παρεμβολής.
Διαταράσσουν μόνο τη συχνότητα κατεβατικής σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσουν τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
Χαρακτηριστικό και πλεονέκτημα:
Η συσκευή USA Pelican ή η συσκευή από κράμα αλουμινίου με υψηλή προστασία έχει υψηλή αντοχή στην σκόνη, το νερό και τη διάβρωση. (προαιρετική)
Σχεδιασμός αποβλήτων θερμότητας με χτένισμα με τους ανεμιστήρες για να γίνει το σύστημα σε κατάσταση ψύξης.
Ειδική τεχνολογία για την αποφυγή παρεμβολών μεταξύ κάθε ζώνης συχνοτήτων.
Διαταράσσουν μόνο τη συχνότητα κατωτέρω σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσουν τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
Διάλεξιμες ζώνες συχνοτήτων και ισχύς εξόδου.
Κάθε ζώνη συχνοτήτων ελέγχεται από ανεξάρτητους διακόπτες RF ON/OFF.
Η ισχύς κάθε ζώνης συχνοτήτων μπορεί να ρυθμίζεται ανεξάρτητα.
Προστασία κυκλώματος για να διασφαλιστεί ότι το σύστημα δεν θα καεί σε περίπτωση βραχυκυκλώματος ή αποσύνδεσης της κεραίας.
Επιλογές τύπου κεραίας, επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κεραίων
Εύκολη λειτουργία και εγκατάσταση.
Κρατήστε για την εγκατάσταση της μονάδας αναβάθμισης.
Δουλεύει 24 ώρες/365 ημέρες συνεχώς.
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως στο Στρατό
Μονάδες, Φυλακές, Αστυνομία, Απολυμαντικά και Υπηρεσίες Ασφαλείας.
Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως φυλακή, βενζινάδικα, φύλακα, σχολεία, εκκλησίες, Invigilate
Αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, τάξη και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
![]()