| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311015 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
12 κανάλια 36W GSM 3G WIFI5.8G Επικοινωνιακό σήμα κινητής τηλεφωνίας
This signal jamming device that you are viewing here is the All Frequency 2G 3G 4G LTE 4G Wimax Phone Blocker WiFi Jammer & GPS Jammer which is a powerful signal jamming device and can help people a lot.
Πρώτον, αφού έχει σχεδιαστεί με υψηλή ισχύ εξόδου 36W, έτσι ώστε αυτός ο αποκλειστής σήματος υψηλής ισχύος να διαθέτει μέχρι και 50 μέτρα απόσταση παρεμβολής ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχή.Εκτός από το γεγονός ότι αυτός ο υψηλής ισχύος πολυεπιχειρησιακός αποκλειστής σήματος έχει 12 κεραίες ώστε να μπορεί να κόψει τα σήματα του CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, GPSL1, και RF Bugs ταυτόχρονα, που είναι πραγματικά ισχυρό.Το ρυθμιζόμενο κουμπί έχει επίσης χρησιμοποιηθεί σε αυτό το υψηλής ισχύος αποκλειστήρα σήματος έτσι ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής και απόσταση παρεμβολής σύμφωνα με την πραγματική σας κατάσταση.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο παρεμβολή υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Χαρακτηριστικά:
Καλό σύστημα ψύξης με 5 ανεμιστήρες ψύξης μέσα
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο απευθείας, με φορτιστή αυτοκινήτου
Μπορεί να ρυθμίσει ή να απενεργοποιήσει οποιαδήποτε μεμονωμένη ζώνη χωρίς να επηρεάζει τη λειτουργία των άλλων ζώνων
Σταθερή ικανότητα
Εργασία χωρίς διακοπή,
Χαμηλός θόρυβος
Όλα σε ένα με 12 ζώνες συχνοτήτων, συμπεριλαμβανομένων 2/3/45G, WIFI, GPS... κλπ,
Με το τηλεχειριστήριο, είναι δυνατή η εξ αποστάσεως εναλλαγή.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | -GSM: 925-960MHz |
| CH3 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | -5G: 3200-3600MHZ / 3600-4200MHZ |
| CH9 | - WiFi 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH10 | - WiFi 5.8G: 5700-5800MHz |
| CH11 | -GPS L1: 1575.42 MHz |
| CH12 | -Lojack: 167-173 MHz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης γραφείου |
| Διάδρομος εξόδου: | 12 κανάλια εξόδου |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Μέχρι 50m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής: | 12 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 330 x 240 x 60 χιλιοστά |
| Αντένα: | Άντενα Omnil |
| Βάρος | 2.5 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 36W |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Ηλεκτρική παροχή: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
Εφαρμογή:
Ο παρεμβολισμός μπορεί να εφαρμοστεί σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, τρένα και λεωφορεία.Κάντε δοκιμή πεδίου πρώτα για να βεβαιωθείτε ότι δεν υπάρχει παρεμβολή στην κανονική λειτουργία του εξοπλισμού και του οργάνου τους.
Συσκευές
Όλες οι μπάντες Σημείο Jammer
Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος
Συσκευή προσαρμογής αυτοκινήτου
Άντενες
| Όροι και προϋποθέσεις: | |
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()