| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Είναι σχεδιασμένο για να προστατεύει στρατιωτικούς και ηγέτες των χωρών VIP ομάδα, EOD, αστυνομική έρευνα και σύλληψη φυλακές, κυβερνητικά κτίρια,Ασύρματη βόμβα από απόσταση και σε ορισμένες περιπτώσεις για προσωρινή προστασία για να ανταποκριθεί σε ορισμένες έκτακτες ανάγκες.
Πεδία εφαρμογής:
-Αποκατάσταση βομβαρδιστικών και στρατιωτικών αυτοκινήτων.
- Επιχειρήσεις πεδίου.
- Ειδικές δυνάμεις;
-Προστασία VIP;
- Η καταστολή των ληστών.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax 5G και Wifi.ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΜέσα στην περιοχή, απλά ενεργοποιήστε το παρεμβολικό, όλες οι ασύρματες συνδέσεις με δίκτυα 2G, 3G, 4G, 5G ή Wifi θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση της ενεργοποίησης ή της απενεργοποίησης οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Με το πρότυπο IP 68, αυτό το Αδιάβροχο Τζάμερ κινητών τηλεφώνων θα μπορούσε να αποτρέψει εντελώς τη σκόνη και μπορεί να βυθιστεί στο νερό.Οι παρεμβολείς κινητών τηλεφώνων είναι συσκευές που δημιουργούν μια προσωρινή "νεκρή ζώνη" για όλη τη κυκλοφορία κινητών τηλεφώνων στην άμεση τους εγγύτηταΟι παρεμβολείς χρησιμοποιούνται συνήθως από την αστυνομία και τον στρατό για να ελέγχουν ή να διαταράσσουν την επικοινωνία μεταξύ καταστάσεων ομήρων και απειλών βόμβας.
Ειδικότητα:
| ΧΧ | -4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| ΧΧ | -4G Wimax (US.2345-2400MHz ή (EU.2620-2690MHz) |
| ΧΧ | -800-850MHz/Walky-Talky ((UHF700/800), TETRA |
| ΧΧ | -850-895MHz/Cellular CDMA/TDMA,Alky-Talky (UHF800/900) |
| ΧΧ | -925-960MHz/Κελωτής GSM900 |
| ΧΧ | -1520-1580MHz/GPS & Satellite; Θουράια; Ιρίδιο; Οδύσσεια; GlobalStar; Inmarsat; Aces; Ελίψο |
| ΧΧ | -1805-1990MHz/Cellular HGSM1800/ DCS??Cellular GSM1900/ PCS (+ PHS) |
| ΧΧ | -2110-2170MHz/Κελώδες UMTS / WCDMA (3G) |
| ΧΧ | -2400-2500MHz/WLAN & Bluetooth & Wifi |
| ΧΧ | -5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 800 Watt |
| Τύπος κεραίας: | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Πηγή τροφοδοσίας: | Πρόσθετη γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος (5000 W) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 10 |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος (+28VDC ): | Μαξ 7000VA |
| Συνολικό βάρος συστήματος: περίπου. | 50 κιλά |
| Υγρασία λειτουργίας: | Μέχρι 80% |
Συσκευές:
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
![]()