| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311107 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
GSM 3G 4G 5G Τηλεφώνημα WiFi UHF VHF Σημείο παρεμβολής για εσωτερική χρήση.
Η ρυθμιζόμενη απόσταση παρεμβολής αυτού του υψηλής ισχύος πολλαπλού σκοπού παρεμβολή σήματος είναι επίσης ισχυρή, η οποία είναι έως και 50 μέτρα το πολύ ανάλογα με την ισχύ του σήματος στο λεπτομερή μέρος.Εκτός από το δικό του σχεδιασμό επιφάνειας εργασίας αυτό το WiFi 3G 4G 5G high power blocker κινητού τηλεφώνου διαθέτει επίσης το υψηλής ποιότητας σύστημα ψύξης και του επιτρέπουν εύκολα να φτάσει τον nonstop στόχο εργασίας, καθώς και, το οποίο είναι πραγματικά βολικό.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ)/790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) /2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | 5G:3400-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G Code Division Πολλαπλή πρόσβαση: 2110-2170MHz |
| CH11 | Δορυφορικό τηλεφωνικό σύστημα (SPS) |
| CH12 | Ενσωματωμένο ψηφιακό ενισχυμένο δίκτυο: 807-824 |
| CH13 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 90W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 100m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Πλεονέκτημα:
The Jamming devices should not adversely affect and to ensure interference free operation of the existing systems of Mobile Service Providers and all the communication systems and security systems such as computers and office equipmentΟι τεχνικές ιδιότητες της συσκευής παρεμβολής, όπως η ισχύς μετάδοσης και το εύρος ζώνης, μπορούν να ελεγχθούν.