| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Υψηλή ισχύς ραδιοφωνίας, κάλυψη 100% drones UAVs όπως Dji Phantom 4, Phantom 3 Professional, Advanced, Standard σειρά, Inspire σειρά...
Κατευθυντικό εύρος παρεμπόδισης: 300~2500 μέτρα
6-8 ταινίες σε μία συσκευή.
Περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του επιλέξιμου φορητού 2G 3G 4G Lojack Jammer είναι ακριβώς ως εξής, αν θέλετε να μάθετε περισσότερα απλά έλα και πάρτε τις συνολικές πληροφορίες.
Οι περισσότεροι από εμάς γνωρίζουμε ότι σε σημαντικά μέρη όπως φυλακές, στρατιωτικές συγκεντρώσεις και μουσεία, έχουν πάντα ληφθεί ενέργειες για να αποτραπεί η μετάδοση του μηνύματος.Τι είδους συσκευή μπορεί να εγκατασταθεί σε αυτά τα μέρη για να επιτύχει το σκοπό, το Rackmount High Power Cell Phone Signal Jammer πρέπει να είναι το πιο κατάλληλο.
Πλεονεκτήματα
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | - GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | - 868-920: 868-916MHz |
| CH5 | - GPS L2~L5: 1100~1300MHz |
| CH6 | - Wi-Fi5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | - WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | - 433: 433 MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 2500m (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 450x380x350 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος: | 35.00kg |
Συσκευές
8*Αντενές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Απόσταση ελέγχου (επιλογής)
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()