| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Υψηλή ισχύς ραδιοφωνίας, κάλυψη 100% drones UAVs όπως Dji Phantom 4, Phantom 3 Professional, Advanced, Standard σειρά, Inspire σειρά...
Κατευθυντικό εύρος παρεμπόδισης: 300~2500 μέτρα
6-8 ταινίες σε μία συσκευή.
Περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του επιλέξιμου φορητού 2G 3G 4G Lojack Jammer είναι ακριβώς ως εξής, αν θέλετε να μάθετε περισσότερα απλά έλα και πάρτε τις συνολικές πληροφορίες.
Πλεονεκτήματα
Προδιαγραφές
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | - 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | - GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | - 868-920:868-916 MHz |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 4 |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 100W |
| Πεδίο παρεμβολής: | 1000m (εξαρτάται από το μήκος του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας |
| Μέγεθος της συσκευής: | 38.5cm (L) x 33cm (W) x 16.5cmmm |
| Βάρος του προϊόντος: | 8 κιλά |
Συσκευές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Απομάκρυνση ελέγχου (Επιλογή)
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()