| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700128 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ασύρματο υψηλής ισχύος, όλα τα κινητά, σήμα βομβών, παρεμβολή 20M.3000MHz για προστασία VIP
Περιγραφή του προϊόντος
WT700128 είναι ένα Bomb Jammer,IED Jammer.WT700128 μπορεί να εξουδετερώσει / να αποτρέψει θανατηφόρες εγκληματικές πράξεις όπως ραδιοελεγχόμενες βόμβες αυτοκινήτων, βόμβες στην άκρη του δρόμου, ενέδρα από απόσταση επιθέσεις IED, δολοφονίες,και τηλεχειριζόμενα τρομοκρατικά γεγονόταΕκτός από την εφαρμογή των High Power IED Jammers και Convoy Jammers.
Το High Power Draw Bar Box 6 Channels Mobile Signal Jammer 300W μέχρι 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι ειδικά κατάλληλος για όλα τα σήματα κινητών τηλεφώνων.
Χαρακτηριστικά:
1Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει GSM, CDMA, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax.
2"Περιγραφή παρεμβολής υπερευρείας ζώνης· συνεχής παρεμβολή ασύρματων σημάτων 20M~3000MHz
3"Σκουπίδι με σύρμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
4Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90 έως 120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
5"Χειροκίνητος διακόπτης και τηλεχειριστήριο"
6"Κάθε μονάδα καναλιού μπορεί να ενεργοποιείται ή να κλείνει ξεχωριστά.
7Η αποτελεσματική διαίρεση συχνότητας εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
8Η αποτελεσματική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα. Η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
8"Συμβατικό στρατιωτικό περίβλημα, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην απόρριψη"
9,AC110-220V/Εγκατασκευασμένη τροφοδοσία μπαταρίας (DC27V)/Πρόσβαση ρεύματος οχήματος ((DC27V) ·
10"Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925-960MHz |
| CH3 | DCS//DCS:1805-1990MHz, |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| CH6 | 4GLTE:725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax. |
| Τύπος: | Τραβήξτε το μπράβο |
| Διάδρομος εξόδου: | 6 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 300W, κάθε κανάλι ≥ 50W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 200-500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 65*50,9*35,7 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 49 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 85 kg, συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροπορικών μεταφορών |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...