| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT701606 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
GSM 3G 4G Αδιάβροχο υψηλής ισχύος παρεμβολή σήματος κινητής τηλεφωνίας
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το Six Bands all cell phone Signal Shield είναι ένας ευέλικτος αποκλειστής σήματος που μπορεί να εγκατασταθεί σε εσωτερικούς χώρους και να υποστηριχθεί σε εξωτερικούς χώρους επειδή το περίβλημά του είναι αδιάβροχο,με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και καλό σύστημα ψύξης.
Επίσης, έχουμε τέσσερις τύπους συχνότητες προαιρετικές αυτού του υψηλής ισχύος σήμα κινητού τηλεφώνου jammer.Different από τα υπάρχοντα μόνο 4 κανάλια στην αγορά,Αυτό το νέο εξωτερικό μπλοκάρισμα νερού έχει 6 κανάλια που μπορούν να ανταποκριθούν στο ρεύμα των συχνοτήτων.
Με απόσταση παρεμβολής μέχρι 100 μέτρα, αυτός ο υψηλής ισχύος παρεμβολισμός σήματος είναι πολύ ανταγωνιστικός.
Αυτή είναι μια υψηλής ισχύος αποδοτική συσκευή παρεμβολής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μπλοκάρει ανεπιθύμητα σήματα σε περιπτώσεις όπως προστασία κομβόι VIP, στρατιωτική πρόβα, δημοτικό κέντρο, αστυνομικό σημείο ελέγχου, φυλακή,βόμβες απορρίψεως, καθώς και οχήματα που είναι τοποθετημένα για την αποκλεισμό εκρηκτικών συσκευών με τηλεχειριστήριο.
Χαρακτηριστικά:
1Χρησιμοποιείται ειδικά για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας, την εκρηκτική επίθεση, την απομάκρυνση βομβών, τις εργασίες που πραγματοποιούνται με τη βοήθεια της βίας κλπ.
2, Μεγάλη κάλυψη για συχνότητες 6 καναλιών και άλλες εξατομικευμένες εξόδους.
3"Σχεδιασμός σακίδας για φορητή μεταφορά και ευέλικτη λειτουργία.
4Η ενσωματωμένη αποτελεσματική επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 2 ώρες μετά την πλήρη φόρτιση.
5Καμουφλάζ προσαρμοσμένο σακίδιο, βολικό για εγκατάσταση και λειτουργία.
6"Μεταλλικό πλαίσιο βαφής, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
7, Ενσωματωμένοι αποδοτικοί ανεμιστήρες ψύξης και πτερύγια ψύξης εξασφαλίζουν σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μεγάλο χρόνο λειτουργίας.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 1880-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110 MHz-2170 MHz |
| CH6 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G |
| Τύπος: | Ανερόστερος παρεμβολικός |
| Διάδρομος εξόδου: | 6 κανάλια εξόδου |
| Αντένα: | Ομνική κεραία |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός: 300W, κάθε κανάλι:50W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | 25-100 μέτρα (ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό αρχείο) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 25 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 30 kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. Όλα τα 6
Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμιγνύσουμε πολύ fευανάγνωστο.
CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()