| Ονομασία μάρκας: | WolvesTeam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο φορητός ανοιχτός αδιάβροχος παρεμβολισμός σήματος κινητού τηλεφώνου RF 25-6000MHz παρέχει υψηλή ισχύ παρεμβολής κινητού τηλεφώνου.
Μπορεί να μειώσει σημαντικά τις πιθανότητες απόδρασης από τη φυλακή.βεβαιώνεται ότι το σύστημα ψύξης της συσκευής λειτουργεί κανονικά.
Αυτό το υψηλής ισχύος πλήρης ζώνης στρατιωτική προστασία κονβόι οροφής τοποθετημένο σύστημα παρεμβολής είναι ένα υψηλής ισχύος DDS κονβόι σύστημα παρεμβολής,Εφαρμογή της πιο αποτελεσματικής και αξιόπιστης τεχνολογίας RF παρεμβολής και εξοπλισμός με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής.
Είναι σχεδιασμένο για να προστατεύει στρατιωτικούς και ηγέτες χωρών VIP ομάδα, EOD, αστυνομική έρευνα και σύλληψη φυλακές, κυβερνητικά κτίρια,Ασύρματη βόμβα από απόσταση και σε ορισμένες περιπτώσεις για προσωρινή προστασία για να ανταποκριθεί σε ορισμένες έκτακτες ανάγκες.
- Δεν ξέρω.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - 25-500Mhz |
| CH2 | - 500-1000Mhz |
| CH3 | - 1000-2000 MHz |
| CH4 | - 2000-3000Mhz |
| CH5 | - 3000-4000Mhz |
| CH6 | - 4000-5000Mhz |
| CH7 | - 5000-6000Whz |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 7 |
| Συνολική ισχύς ραδιοσυχνοτήτων: | 700 Watt |
| Ηλεκτρική παροχή: | 110~220V |
| Ποσοστό διαγραφής: | Καθορισμένο |
| Απομακρυσμένο έλεγχο: | Ενεργοποίηση |
| Τύπος κεραίας: | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Διαταραχή εμβέλειας: | 100M έως 2000M (ανάλογα με το μήκος του σήματος) |
| Μέγεθος: | 602 × 428 × 272 mm |
| Βάρος: | Περίπου 45,00 kg |
| Περιοχή λειτουργικής θερμοκρασίας: | -20oC...+50oC |
| Υγρασία λειτουργίας: | Μέχρι 80% |
Συσκευές:
Πεδία εφαρμογής προϊόντων
Οι υψηλής ποιότητας παρεμβολείς χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομικές μονάδες, υπηρεσίες ασφαλείας και απομάκρυνσης βομβών.Ανεπαίσθητη αίθουσα συνεδριάσεωνΒιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, τάξη και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.