| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM166706 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Με μια ματιά:
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -869/851 ~ 894 MHz |
| CH2 | -925/935 ~ 965 MHz |
| CH3 | -1800 ~ 1990 MHz |
|
CH4 CH5 |
-2110 ~2 170 MHz -4G LTE/Wimax (προαιρετική συχνότητα) |
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | ΕΙΡΠ 37W |
| Αντένα: | Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Πεδίο παρεμβολής: | απόσταση 50-60 M [η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80db στην τοποθεσία] |
| Ενεργειακή τροφοδοσία με αυτόματη διακόπτηση | 50/60 Hz AC 100 ~ 240V έως DC 12V |
| Μέγεθος συσκευής: | 38.5cm (L) x 33cm (W) x 16.5cm (H) |
| Βάρος: | 5.5 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -30 ~ +70°C |
| Η υγρασία: | 95% μη συμπυκνωτικό |
| Εσωτερικά χέρια κουτί μεταφοράς: | 39.5 x 33 x 17 |
Συσκευές:
Με το πρότυπο IP 68, αυτό το Αδιάβροχο Τζάμερ κινητών τηλεφώνων θα μπορούσε να αποτρέψει εντελώς τη σκόνη και μπορεί να βυθιστεί στο νερό.Οι παρεμβολείς κινητών τηλεφώνων είναι συσκευές που δημιουργούν μια προσωρινή "νεκρή ζώνη" για όλη τη κυκλοφορία κινητών τηλεφώνων στην άμεση τους εγγύτηταΟι παρεμβολείς χρησιμοποιούνται συνήθως από την αστυνομία και τον στρατό για να ελέγχουν ή να διαταράσσουν την επικοινωνία μεταξύ καταστάσεων ομήρων και απειλών βόμβας.
:
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()