| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311015 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 20-80MHz 100w |
| CH2 | 80-200MHz 100w |
| CH3 | 200-500MHz 100w |
| CH4 | 500-1000MHz 50w |
| CH5 | 1000-1500MHz 50w |
| CH6 | 1500-2000MHz 50w |
| CH7 | 2000-2500MHz 50w |
| CH8 | 2500-3000MHz 50w |
| CH9 | 850-960MHz 50w |
| CH10 | 1805-1880MHz 50w |
| CH11 | 1880-1990MHz 50w |
| CH12 | 2010-2125MHz 50w |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600~1200W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 1000m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Μέγεθος: | 420 × 480 × 130 mm |
Προσαρμόστε συχνότητα: 5G:3400-3600MHz/3600-3800MHz
Συσκευές
Ένα μεγάλο πλεονέκτημα αυτού του rockmount υψηλής ισχύος παρεμβολή σήματος κινητής τηλεφωνίας είναι ότι κάθε ζώνη μπορεί να ρυθμίσει το επίπεδο ισχύος εξόδου RF ή να απενεργοποιηθεί χωρίς να επηρεάζει τη λειτουργία των άλλων ζώνων.Η αρχική κεραία είναι εξωτερικές διπλή κανάλι κατευθυνόμενες κεραίες πάνελ και μπορείτε να επιλέξετε κεραίες για να παρέχει μεγαλύτερη ευελιξία όσον αφορά την κάλυψη παρεμβολήςΗ κάλυψη παρεμβολής αυτού του παρεμβολέα είναι τόσο ισχυρή που το εύρος παρεμβολής μπορεί να φθάσει τα 500 μέτρα, αλλά το εύρος παρεμβολής καθορίζεται επίσης από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή.
Από τη λειτουργία του, αυτή η συσκευή παρεμβολής είναι πραγματικά καλή. Αν ψάχνετε για μία, έλα εδώ! Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή είναι η υπόσχεσή μας.
Οι περισσότεροι από εμάς γνωρίζουμε ότι σε σημαντικά μέρη όπως φυλακές, στρατιωτικές συγκεντρώσεις και μουσεία, έχουν πάντα ληφθεί ενέργειες για να αποτραπεί η μετάδοση του μηνύματος.Τι είδους συσκευή μπορεί να εγκατασταθεί σε αυτά τα μέρη για να επιτύχει το σκοπό, το Rackmount High Power Cell Phone Signal Jammer πρέπει να είναι το πιο κατάλληλο.
Λειτουργία λογισμικού παρακολούθησης:(Επιλογή)
· Διακόπτες τηλεχειρισμού κάθε μηχανής.
· Απομακρυσμένη παρακολούθηση της λειτουργικής κατάστασης κάθε μηχανής.
· Η ισχύς εξόδου κάθε μηχανής που ρυθμίζεται εξ αποστάσεως.
· Απομακρυσμένη προβολή της μη συνδεδεμένης καταγραφής κάθε μηχανής.
· Η αλληλογραφία λαμβάνει κάθε κατάσταση λειτουργίας της μηχανής.
· Το σύστημα μπορεί να ορίσει τα δικαιώματα σύνδεσης.
It can be applied that the common used telecommunication frequency will be blocked when the Police arrest the criminals in order to prevent the criminals gang or Police insider leaking the confidence through the wireless equipments Έτσι η σύλληψη κατέρρευσε. It also make the criminals not be able to remotely control the bomb in the key entrance of the building so that Police can quickly access to the building and round up the criminals to avoid the casualties.
Προστατεύοντας τα σύνορα και την στρατιωτική περίπολο από την επίθεση με βόμβα στο δρόμο, RCIED, που σηματοδοτούνται από τους τρομοκράτες.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να εμποδίσει τους τρομοκράτες να ελέγχουν εξ αποστάσεως τα σημεία έκρηξης βόμβας στη στρατιωτική ζώνη προστασίας, στα κυβερνητικά κτίρια και σε ορισμένα άλλα σημαντικά μέρη.Μπορεί επίσης να κάνει τους εγκληματίες που κρύβονται στην στρατιωτική ζώνη προστασίας να μην επικοινωνούν με την εξωτερική συμμορία για να διαρρεύσει η εμπιστοσύνη.