| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM170139 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Σκέφτηκα ποτέ ότι ένα παρεμβολικό κινητού μπορεί να έχει την ικανότητα να παρεμβολίζει όλα τα σήματα κινητού,Ελάτε να μάθετε περισσότερα για το 70W High Power Cell Phone Jammer για 4G WIMAX με Omni-directional AntennaΘα το πιστέψεις.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925-960MHz |
| CH3 | DCS/PCS:1805-1990MHz |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G ((Wimax):2345MHZ-2400 MHz |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110/220V-DC27V) |
| Ράδιο ασπίδας | (20-100) meters@-75dBm εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή. |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
| Βάρος | 19 κιλά |
| Μέγεθος: | 34*13*27cm |
Σημειώσεις για το προϊόν
Συσκευές
Άλλα στοιχεία:
Πρώτον, με τον προσαρμογέα εναλλασσόμενου ρεύματος μπορεί να λειτουργεί συνεχώς με συνολική ισχύ εξόδου 70W. Και σε αντίθεση με άλλους παρεμβολείς, ένα μεγάλο πλεονέκτημα είναι ότι κάθε συχνότητα ζώνης μπορεί να επιλέξει ισχύ εξόδου,που κάνει το jammer ευκολότερο στη χρήση.Επιπλέον, διαθέτει ανεμιστήρα ψύξης στο εσωτερικό, έτσι ώστε η θερμοκρασία να μην είναι υψηλή και να μην επηρεάζει τη φυσιολογική λειτουργία της.,Η ισχύς εξόδου είναι ρυθμιζόμενη και όλες οι συχνότητες TX καλύπτουν μόνο την κατεχόμενη σύνδεση, γεγονός που κάνει τη λειτουργία σας πιο βολική.
Τελευταίο αλλά όχι λιγότερο σημαντικό είναι ότι η κεραία αυτού είναι ολικής κατεύθυνσης κεραία, οπότε μπορεί να παρεμποδίσει το σήμα από όλες τις κατευθύνσεις.Αλλά αυτό που πρέπει να προσέξετε είναι ότι αυτό μπορεί να μπλοκάρει το 4G Wimax αλλά δεν μπορεί να μπλοκάρει το 4G LTE σήμαΑν θέλετε να μπλοκάρει το σήμα 4G LTE, μπορείτε να επιλέξετε τον άλλο τύπο.
Τέτοιο είδος παρεμβολής κινητών τηλεφώνων μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως φυλακή, φύλακας, συνεδριακή αίθουσα, βιβλιοθήκη και ούτω καθεξής.Επικοινωνήστε μαζί μας και πάρτε το ποιοτικό προϊόν για τον εαυτό σας στην καλύτερη τιμή.
Προδιαγραφές
Όροι και προϋποθέσεις:
|
Χρόνος παράδοσης |
Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()