| Ονομασία μάρκας: | WolvesTeam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311019 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
- Δεν ξέρω.
Υψηλή λύση DDS (25-6000 MHz, προαιρετική)
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - 25-500Mhz |
| CH2 | - 500-1000Mhz |
| CH3 | - 1000-2000 MHz |
| CH4 | - 2000-3000Mhz |
| CH5 | - 3000-4000Mhz |
| CH6 | - 4000-5000Mhz |
| CH7 | - 5000-6000Whz |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 7 |
| Συνολική ισχύς ραδιοσυχνοτήτων: | 800 Watt |
| Ηλεκτρική παροχή: | 110~220V |
| Ποσοστό διαγραφής: | Καθορισμένο |
| Απομακρυσμένο έλεγχο: | Ενεργοποίηση |
| Τύπος κεραίας: | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Διαταραχή εμβέλειας: | 100M έως 2000M (ανάλογα με το μήκος του σήματος) |
| Μέγεθος: | 602 × 428 × 272 mm |
| Βάρος: | Περίπου 45,00 kg |
| Περιοχή λειτουργικής θερμοκρασίας: | -20oC...+50oC |
| Υγρασία λειτουργίας: | Μέχρι 80% |
Αυτός ο αδιάβροχος παρεμβολισμός κινητών τηλεφώνων παρέχει υψηλή ισχύ παρεμβολής κινητών τηλεφώνων. Είναι σχεδιασμένος για φυλακές, κέντρα κράτησης και σωφρονιστικά ιδρύματα κλπ.
Μπορεί να μειώσει σημαντικά τις πιθανότητες απόδρασης από τη φυλακή.βεβαιώνεται ότι το σύστημα ψύξης της συσκευής λειτουργεί κανονικά.
Αυτό το σύστημα παραβίασης υψηλής ισχύος για οχήματα στρατιωτικής προστασίας συνοδείας είναι ένα σύστημα παραβίασης υψηλής ισχύος DDS,Εφαρμογή της πιο αποτελεσματικής και αξιόπιστης τεχνολογίας RF παρεμβολής και εξοπλισμός με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής.
Είναι σχεδιασμένο για να προστατεύει στρατιωτικούς και ηγέτες χωρών VIP ομάδα, EOD, αστυνομική έρευνα και σύλληψη φυλακές, κυβερνητικά κτίρια,Ασύρματη βόμβα από απόσταση και σε ορισμένες περιπτώσεις για προσωρινή προστασία για να ανταποκριθεί σε ορισμένες έκτακτες ανάγκες.
Συσκευές:
Λειτουργία λογισμικού παρακολούθησης μηχανής:(επιλογή)
Οι διακόπτες τηλεχειρισμού κάθε μηχανής.
·Απομακρυσμένη παρακολούθηση της λειτουργικής κατάστασης κάθε μηχανής.
·Η ισχύς εξόδου κάθε μηχανής που ρυθμίζεται εξ αποστάσεως.
·Απομακρυσμένη προβολή του μη συνδεδεμένου αρχείου κάθε μηχανής.
·Επιστολή που λαμβάνει κάθε κατάσταση λειτουργίας της μηχανής.
·Το σύστημα μπορεί να ορίσει τα δικαιώματα σύνδεσης.
Πεδία εφαρμογής προϊόντων
Οι υψηλής ποιότητας παρεμβολείς χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομικές μονάδες, υπηρεσίες ασφαλείας και απομάκρυνσης βομβών.Ανεπαίσθητη αίθουσα συνεδριάσεωνΒιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, τάξη και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()