| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 1-2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Πλεονέκτημα:
Προστασία κυκλώματος για να διασφαλιστεί ότι το σύστημα δεν θα καεί σε περίπτωση βραχυκυκλώματος ή αποσύνδεσης της κεραίας.
Επιλογές τύπου κεραίας, επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κεραίων
Εύκολη λειτουργία και εγκατάσταση.
Κρατήστε για την εγκατάσταση της μονάδας αναβάθμισης.
Δουλεύει 24 ώρες/365 ημέρες συνεχώς.
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως στο Στρατό
Μονάδες, Φυλακές, Αστυνομία, Απολυμαντικά και Υπηρεσίες Ασφαλείας.
Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως φυλακή, βενζινάδικα, φύλακα, σχολεία, εκκλησίες, Invigilate
Αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, τάξη και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | AM 500-1600KHz 45,0 dBm |
Συσκευές
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δύναμη εκτίμησης |
| Συνολική ισχύς ραδιοσυχνοτήτων: | 30W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία (προαιρετική): | DC-12V 2AH/Υποστήριξη 60 λεπτά πλήρης ισχύος. |
| Δυνατότητα πεδίου σε -80dBm, περιοχή ασπίδας: | 50~ 100m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου. |
| Βάρος: | 2.5 κιλά |
| Μέγεθος ((μήκος × άνεμος × ύψος): | 251x 140x 120 χιλιοστά |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -10 έως +55 βαθμοί Κελσίου |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 120W |
Με το ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα, εξασφαλίζει την κανονική λειτουργία του συστήματος ψύξης της συσκευής.
Αυτή είναι μια βέλτιστη επιλογή για να πάρετε αυτό το φορητό ισχύ 30W σύστημα παρεμβολής που είναι
Ειδικά σχεδιασμένο για το All AM 500-1600KHz Signal Jammer!
Ευχαρίστηση με την εύκολη λειτουργία και την υψηλή αποτελεσματικότητα της εργασίας!
Χρησιμοποιώντας υπερ-υψηλή συχνότητα με υψηλή αποτελεσματική ισχύ.
Ενεργητική ισχύ εξόδου (δύναμη καναλιού) και μεγαλύτερη ακτίνα παρεμβολής.
Διαταράσσουν μόνο τη συχνότητα κατεβατικής σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσουν τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.