| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM171554 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
10 κεραία 10 ζώνες 3G 4G GPS Wi-Fi LoJack UHF VHFΟλόκληρο το σήμα είναι μπλοκάρισμα.
Περιγραφή του προϊόντος
Υπάρχουν πολλοί παρεμβολείς σήματος για πώληση στην αγορά, αλλά σπάνια σχεδιάζονται με 10 κεραίες,Αλλά αυτή η 10 Αντένα 10 Band 3G 4G GPS WiFi LoJack UHF VHF All Signal Jammer που βλέπετε εδώ έχει ακριβώς αυτό το είδος του σχεδιασμού.
First as designed with 10 antennas and owns 12W high output the jamming distance and jamming range of this 10 antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of CDMA GSM DCS PCS 3G 4G LTE 4G Wimax GPS WiFi Bluetooth VHF and UHF at the same time and depending on the signal strength in the detailed place the jamming distance is up to 10 meter at most. Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high power GPS WiFi LoJack UHF VHF 3G 4G phone jammer so that this 10 antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα και να αποκτήσετε ένα τέτοιο υψηλής ισχύος GPS WiFi LoJack UHF VHF 3G 4G τηλεφωνικό παρεμβολικό, τότε μπορείτε απλά να αρπάξετε την ευκαιρία και να έρθετε εδώ για να πάρετε ένα.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA/GSM: 850-960MHz |
| CH2 | -DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH4 | -4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH5 | -4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH6 | --WiFi: 2400-2500MHz |
| CH7 | -GPS: 1500-1600MHz |
| CH8 | - Λοζάκ: 165-175MHz. |
| CH9 | -VHF: 135-175MHz |
| CH10 | -UHF: 400-470MHz |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC5V 12A) |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 12W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 10m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Μέγεθος: | 375mm(L) × 110mm(W) × 37mm(H) |
| Βάρος: | 2.2kg |
| Τύπος: | Δισκολόπι |
| Διακόπτης σήματος για: | 2G 3G 4G WIFI σήμα κινητής τηλεφωνίας Jammer |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Αντένα: | 10 τεμάχια (παρακαλούμε να προσαρμόσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Χρόνος λειτουργίας: | 24 ώρες συνεχώς |
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
Αυτό το προϊόν είναι σε απόθεμα τώρα, εγγυόμαστε αποστολή μέσα σε 24 ώρες και προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας..