| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311097 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ρυθμίσιμος 14 κεραίες ισχυρό WiFi κινητό τηλέφωνο σήμα jammer50 μέτρα.
Περιγραφή του προϊόντος
Το ισχυρό προϊόν που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το πιο πρόσφατο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.Και μπορεί να ξεπεράσει τις προσδοκίες σου..
Σε γενικές γραμμές, η τρέχουσα σύγχρονη και ενημερωμένη έκδοση jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 12 κεραίες, οι οποίες θα είναι πολύ λιγότερες από την ζήτηση των ανθρώπων.
Εδώ έρχεται η ευκαιρία για εσάς, αυτή η 14 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο αποκλειστήρα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και τη μέγιστη προστασία, η οποία θα καλύψει σε μεγάλο βαθμό κοινές ζώνες σήματος,Ακόμη και το επερχόμενο ή μπορεί να είναι κάποιες χώρες, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz. Για την απαίτηση OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά συμβουλεύστε την απαίτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH4 | 4G LTE: 790-826 MHz |
| CH5 | 4G Wimax: 2345-2400MHz |
| CH6 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH7 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH8 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH9 | UHF: 400-470MHz |
| CH10 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH11 | GPSL2/GPSL5: 1170-1282MHz |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz |
| CH13 | 4G LTE: 725-770MHz |
| CH14 | 4G LTE: 1710-1770 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 30-35W |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Τύπος: | Διακόπτης γραφείου |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Όλες οι μπάντες Σημείο Jammer
Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος
Συσκευή προσαρμογής αυτοκινήτου
Άντενες
Εφαρμογή:
οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Αυτό το προϊόν είναι σε απόθεμα τώρα, εγγυόμαστε αποστολή μέσα σε 24 ώρες και προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας..
Σημαντικά Σημειώματα για την Απόσταση Παρακωλύσεων:Η πραγματική απόσταση παρεμβολής θα ποικίλλει ανάλογα με τη δύναμη του σήματος και τον τόπο χρήσης και αν πλήρεις χρεώσεις,κλπ..
Σημαντικές σημειώσεις για φορητά τσακωτήρες με μη ψύκνωμα:Αν εξαιτίας αυτού του παράγοντα λόγω του σπασμένου του jammer, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το jammer.Ο πελάτης θα χάσει την εξουσία δωρεάν επισκευής..
![]()