| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311098 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Πλήρεις Ζώνες Ρυθμιζόμενες 16 Κεραίες Ισχυρός 3G 4GLTE /Wimax Phone Blocker WiFi UHF VHF GPS Lojack Remote Control jammer
Περιγραφή Προϊόντος
Ο ισχυρός Jammer Πλήρων Ζωνών Ρυθμιζόμενος 16 Κεραιών Ισχυρός GSM 3G 4GLTE 4GWimax Phone Blocker & WiFi UHF VHF GPS Lojack Remote Control Όλες οι Ζώνες Τηλεφώνου Το σήμα που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκαριστής σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για το απόρρητό σας και ένα ήσυχο περιβάλλον. Και μπορεί να ξεπεράσει κατά πολύ την προσδοκία σας.
Προδιαγραφές
| Διεπαφή εξόδου | Ζώνη θωράκισης συχνότητας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz (ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | RF433: 433MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | VHF: 135-174MHz |
| CH14 | Lojack: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 30-35W |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Εύρος παρεμβολών | έως 50m |
| Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες | όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο από τη σύνδεση |
| Παροχή ρεύματος | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με μετασχηματιστή AC | (AC100-240V-DC12V) |
| Διαστάσεις | 395x 238 x 60mm |
| Βάρος πλήρους σετ | 6.5kg |
Πλεονέκτημα:
Γενικά μιλώντας, το τρέχον σύγχρονο και ενημερωμένο jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 12 κεραίες, κάτι που θα είναι πολύ λιγότερο από τη ζήτηση των ανθρώπων. Εδώ έρχεται η ευκαιρία για εσάς, αυτός ο ισχυρός και ρυθμιζόμενος μπλοκαριστής σήματος 14 κεραιών θα προσφέρει καλύτερη εμπειρία και μέγιστη προστασία, η οποία θα καλύψει σε μεγάλο βαθμό τις κοινές ζώνες σήματος, ακόμη και την επερχόμενη ή μπορεί να είναι η νέα ζώνη ορισμένων χωρών, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κάμερας κατασκοπείας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz. Για την απαίτηση OEM και ODM, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας και παρακαλούμε συμβουλευτείτε τη ζήτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται. Καλώς ήρθατε να παρέχετε συχνότητες και θα προσαρμόσουμε για εσάς.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής εμβασμάτων στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Εκτεταμένη εγγύηση | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Αξεσουάρ
![]()