| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | ABS-15-1G1D |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Δύο επαναλαμβανόμενο σήμα ενισχυτής ABS - 15 - 1G1D GSM / DCS σήμα
Περιγραφή του προϊόντος
Η συσκευή χαρακτηρίζεται από εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία και χωρίς παρεμβολές.Ένα επαναλαμβανόμενο κινητό τηλέφωνο θα μπορούσε επίσης να βελτιώσει τα εσωτερικά περιβάλλοντα μαγνητισμού, παρατείνουν τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας και μειώνουν την ακτινοβολία των κινητών τηλεφώνων.
Χαρακτηριστικά
Τεχνική
| Περιοχή συχνοτήτων | 890-915/1710-785 935-960/1805-880 |
| Κέρδος (dB) | Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥55Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥60 |
| Δύναμη εξαγωγής (Po) | ≥15dBm |
| Πέρασμα ζώνης κυματισμού | ≤3dB |
| Αντίσταση Ε/Υ | Σύνδεσμος 50Ω/N |
| Αριθμός θορύβου | ≤4dB |
| Αναβολή μετάδοσης | ≤ 0,5μs |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10*60* |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC110240V 4555Hz |
| Μέγεθος | 204 × 120 × 37 χιλιοστά |
| Αξιόπιστη | Σύμφωνα με το πρότυπο GB6993-86 |
| Ηλεκτρομαγνητική συμβατικότητα | Σύμφωνα με το πρότυπο ETS300 694-4 |
| Λειτουργία | α) Ηλεκτρική τροφοδοσία LED β) Ηλεκτρονική σηματοδότηση ισχύος εξαγωγής |
| Περιοχή κάλυψης | 800 m2 |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία |
Προσέγγιση εγκατάστασης
Τεχνική υποστήριξη
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
Επιλογή Η εξωτερική κεραία χρησιμοποιεί κεραία τύπου yagi 7 μονάδων, η εσωτερική κεραία χρησιμοποιεί πλακέτα ή κεραία στην οροφή και το σύρμα σήματος χρησιμοποιεί ομοαξονικό καλώδιο.
Κατάλογος συσκευασίας
Κεντρική μονάδα 1pc
Ηλεκτρική τροφοδοσία 1pc
Εγχειρίδιο χρήσης 1pc
![]()