| Ονομασία μάρκας: | wolvestTeam |
| Αριθμός μοντέλου: | ABS-3G980 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
1000 τετραγωνικά επαναλαμβανόμενο σήμα ενισχυτής, επαναλαμβανόμενο σήμα κινητού τηλεφώνου ABS-3G980
Λεπτομερή περιγραφή του προϊόντος
Ένας επαναλήπτης σήματος κινητού τηλεφώνου παρέχει την απόλυτη λύση σε κάθε περιοχή όπου οι κυτταρικές επικοινωνίες δεν μπορούν να λειτουργήσουν καλά λόγω διαρροής σήματος.Η συσκευή επαναλήπτη διαθέτει εύκολη εγκατάσταση και λειτουργίαΘα μπορούσε επίσης να βελτιώσει τα περιβάλλοντα ηλεκτρομαγνητισμού σε εσωτερικούς χώρους, να παρατείνει τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας των κινητών τηλεφώνων και να μειώσει την ακτινοβολία των κινητών τηλεφώνων.Ένα επαναλαμβανόμενο κινητό τηλέφωνο είναι ιδανικό για το σπίτιΧρησιμοποίηση στο σπίτι, στο γραφείο.
Εισαγωγή στο επαναλαμβανόμενο σήμα κινητού τηλεφώνου
Η συσκευή χαρακτηρίζεται από εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία και χωρίς παρεμβολές.Ένα επαναλαμβανόμενο κινητό τηλέφωνο θα μπορούσε επίσης να βελτιώσει τα εσωτερικά περιβάλλοντα μαγνητισμού, παρατείνουν τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας και μειώνουν την ακτινοβολία των κινητών τηλεφώνων.
Χαρακτηριστικά
Τεχνική
| Περιοχή συχνοτήτων | Ανεβαίνοντας σύνδεσμος:1930~1990MHz Κατεβάζοντας σύνδεση 2110~2180MHz |
| Κέρδος (dB) | Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥60 Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥65 |
| Δύναμη εξαγωγής (Po) | ≥20dBm |
| Πέρασμα ζώνης κυματισμού | ≤3dB |
| Αντίσταση Ε/Υ | Σύνδεσμος 50Ω/N |
| Αριθμός θορύβου | ≤4dB |
| Αναβολή μετάδοσης | ≤ 0,5μs |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10 χιλιοστών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Μέγεθος | 220 x 180 x 20 mm |
| Αξιόπιστη | Σύμφωνα με το πρότυπο GB6993-86 |
| Ηλεκτρομαγνητική συμβατικότητα | Σύμφωνα με το πρότυπο ETS300 694-4 |
| Λειτουργία | α) Ηλεκτρική τροφοδοσία LED β) Ηλεκτρονική σηματοδότηση ισχύος εξαγωγής |
| περιοχή κάλυψης | 1000 m2 |
Προσέγγιση εγκατάστασης
Τεχνική υποστήριξη
Συσκευές
Επιλογή Η εξωτερική κεραία χρησιμοποιεί κεραία τύπου yagi 7 μονάδων, η εσωτερική κεραία χρησιμοποιεί πλακέτα ή κεραία στην οροφή και το σύρμα σήματος χρησιμοποιεί ομοαξονικό καλώδιο.
Κατάλογος συσκευασίας
Κεντρική μονάδα 1pc
Ηλεκτρική τροφοδοσία 1pc
Εγχειρίδιο χρήσης 1pc
ΠροδιαγραφέςΧάρτης σχεδίου εγκατάστασης