| Ονομασία μάρκας: | wolvestTeam |
| Αριθμός μοντέλου: | ABS-30-1D |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Περιγραφή του προϊόντος
Η συσκευή χαρακτηρίζεται από εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία και χωρίς παρεμβολές.Ένα επαναλαμβανόμενο κινητό τηλέφωνο θα μπορούσε επίσης να βελτιώσει τα εσωτερικά περιβάλλοντα μαγνητισμού, παρατείνουν τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας και μειώνουν την ακτινοβολία των κινητών τηλεφώνων.
Χαρακτηριστικά
Τεχνική
| Πεδίο συχνοτήτων DCS1800 | 1710·1785MHz 1805·1880MHz |
| Κέρδος (dB) | Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥55Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥60 |
| Δύναμη εξαγωγής (Po) | ≥30dBm |
| Πέρασμα ζώνης κυματισμού | ≤3dB |
| Αντίσταση Ε/Υ | Σύνδεσμος 50Ω/N |
| Αριθμός θορύβου | ≤4dB |
| Αναβολή μετάδοσης | ≤ 0,5μs |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10*60* |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC110240V 4555Hz |
| Μέγεθος | 204 × 120 × 37 χιλιοστά |
| Αξιόπιστη | Σύμφωνα με το πρότυπο GB6993-86 |
| Ηλεκτρομαγνητική συμβατικότητα | Σύμφωνα με το πρότυπο ETS300 694-4 |
| Λειτουργία | α) Ηλεκτρική τροφοδοσία LED β) Ηλεκτρονική σηματοδότηση ισχύος εξαγωγής |
| περιοχή κάλυψης | 3000 m2 |
Προσέγγιση εγκατάστασης
Τεχνική υποστήριξη
Συσκευές
Επιλογή Η εξωτερική κεραία χρησιμοποιεί κεραία τύπου yagi 7 μονάδων, η εσωτερική κεραία χρησιμοποιεί πλακέτα ή κεραία στην οροφή και το σύρμα σήματος χρησιμοποιεί ομοαξονικό καλώδιο.
Κατάλογος συσκευασίας
Κεντρική μονάδα 1pc
Ηλεκτρική τροφοδοσία 1pc
Εγχειρίδιο χρήσης 1pc
Περιγραφή του προϊόντος
Η συσκευή χαρακτηρίζεται από εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία και χωρίς παρεμβολές.Ένα επαναλαμβανόμενο κινητό τηλέφωνο θα μπορούσε επίσης να βελτιώσει τα εσωτερικά περιβάλλοντα μαγνητισμού, παρατείνουν τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας και μειώνουν την ακτινοβολία των κινητών τηλεφώνων.
Χαρακτηριστικά
Τεχνική
| Πεδίο συχνοτήτων DCS1800 | 1710·1785MHz 1805·1880MHz |
| Κέρδος (dB) | Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥55Ανερχόμενη σύνδεση Gp≥60 |
| Δύναμη εξαγωγής (Po) | ≥30dBm |
| Πέρασμα ζώνης κυματισμού | ≤3dB |
| Αντίσταση Ε/Υ | Σύνδεσμος 50Ω/N |
| Αριθμός θορύβου | ≤4dB |
| Αναβολή μετάδοσης | ≤ 0,5μs |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10*60* |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC110240V 4555Hz |
| Μέγεθος | 204 × 120 × 37 χιλιοστά |
| Αξιόπιστη | Σύμφωνα με το πρότυπο GB6993-86 |
| Ηλεκτρομαγνητική συμβατικότητα | Σύμφωνα με το πρότυπο ETS300 694-4 |
| Λειτουργία | α) Ηλεκτρική τροφοδοσία LED β) Ηλεκτρονική σηματοδότηση ισχύος εξαγωγής |
| περιοχή κάλυψης | 3000 m2 |
Προσέγγιση εγκατάστασης
Τεχνική υποστήριξη
Συσκευές
Επιλογή Η εξωτερική κεραία χρησιμοποιεί κεραία τύπου yagi 7 μονάδων, η εσωτερική κεραία χρησιμοποιεί πλακέτα ή κεραία στην οροφή και το σύρμα σήματος χρησιμοποιεί ομοαξονικό καλώδιο.
Κατάλογος συσκευασίας
Κεντρική μονάδα 1pc
Ηλεκτρική τροφοδοσία 1pc
Εγχειρίδιο χρήσης 1pc