| Ονομασία μάρκας: | wolvestTeam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM165015 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Αυτό...GSM / 3G διπλή ζώνη ενισχυτής σήματος κινητής τηλεφωνίαςείναι εξοπλισμένο με DCS / GSM διπλή ζώνη επαναλήπτης, High-gain γραμμική ισχύς ενισχυτή και Ultra-low θορύβους λαμβάνουν ενισχυτή, κλπ. Θα σας επιτρέψει για την παραλαβή περισσότερες κλήσεις δεν έχει σημασία οποιαδήποτε στιγμή οπουδήποτε.Δεν υπάρχει παρεμβολή στον σταθμό βάσης μετά το άνοιγμα του αρχικού συστήματος και του σταθμού βάσης χωρίς την ανάγκη προσαρμογής των παραμέτρωνΜε σταθερό και αξιόπιστο σχεδιασμό ηλεκτρομαγνητικής συμβατότητας, θα βρείτε το καλύτερο για τις ανάγκες σας.
Ακριβώς όπως και άλλοι ενισχυτές σήματος κινητών τηλεφώνων, μπορεί να εφαρμοστεί σε διαφορετικά μέρη. μικρές περιοχές σήματος τυφλών ή αδύναμων περιοχών σήματος, όπως υπόγειο ή ημι-υπόγειο μέρος της επιχείρησης,ΥπογείεςΕπίσης, αυτό το ενισχυτικό είναι δημοφιλές σε μικρής κλίμακας σημεία καύσης σήμα περιοχές καταγγελιών, όπως αίθουσες συνεδριάσεων, ένα μικρό σούπερ μάρκετ, μικρά εμπορικά κέντρα,το γραφείο και τους μικρούς δημόσιους χώρους Ειδικότερα, οι ανελκυστήρες, τα πηγάδια ανελκυστήρων, τα κτίρια, τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση, τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση, τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση, τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση, τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση, τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση, τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση και τα κτίρια που χρησιμοποιούνται για την προπόνηση.στο σπίτι, γραφείου, πολυτελών γιοτ, ιδιωτικών αυτοκινήτων, συστήματος δημόσιας ασφάλειας και διαχείρισης της οδικής ασφάλειας κλπ.
Πήγαινε και βρες αυτό που σου αρέσει!
Ειδικότητα ενισχυτή σήματος κινητής τηλεφωνίας GSM/3G διπλής ζώνης
| Ανώτατος σύνδεσμος | GSM890-915MHz, 3G 1920-1980MHz |
| Ανεξάρτητος σύνδεσμος | GSM935-960MHz, 3G2110-2170MHz |
| GSM: Επάνω σύνδεση: | Gp ≥70dB,Downlink: Gp≥75dB |
| 3G: Σύνδεση προς τα πάνω: | Gp≥70dB,Downlink: Gp≥75dB |
| Σύνδεση GSM Up | 25dBm, 3GUp σύνδεση 27dBm |
| GSM Downlink: | 27 dBm, 3G Downlink: 27 dBm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | LED υποδηλώνει |
| Δύναμη εξαγωγής | LED υποδηλώνει |
Συσκευές
![]()