| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτό το ρυθμιζόμενο κουμπί αυτό το ρυθμιζόμενο ισχυρό πολυλειτουργικό jammer σας επιτρέπει να αποφασίσετε την απόσταση παρεμβολής και τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής εύκολα.Έτσι, λόγω της possession biult-in14 κεραίες αυτό το ισχυρό πολυλειτουργικό jammer μπορεί να κόψει τα σήματα του Remote Controls Jammer (UHF / VHF) και 3G 4G 5G ταυτόχρονα ή ξεχωριστά, καθώς καιΈτσι όπως σχεδιάστηκε με το υψηλής ποιότητας σύστημα ψύξης με ενσωματωμένους ανεμιστήρες ψύξης,Αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο τηλεχειριστήρια Jammer (WIFI / GPS) και 3G 4G τηλεφώνου μπλοκάρα μπορεί εύκολα να επιτύχει το στόχο της 24/7 nonstop εργασία.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA: 850-894 MHz |
| CH2 | GSM: 920-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1800-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 1920-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2100-2180 MHz |
| CH6 | WIFI: 2400-2480 MHz |
| CH7 | 4G LTE (US.725-770MHz) |
| CH8 | 4G LTE (EU.800-895MHz) |
| CH9 | 4G Wimax (US.2345-2400 MHz) |
| CH10 | 4G Wimax (EU.2620-2690MHz) |
| CH11 | GPS L1: 1575,42 MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600Mhz/ 3400-3600Mhz |
| CH13 | Ηλεκτρονικά σήματα: |
| CH14 | UHF: 420MHz-480 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 25W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 50m εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος: | 330*238*65mm |
| Βάρος: | 6.0kg |
Εφαρμογή
Οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας
![]()