| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT801819 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-6 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτό το σύστημα παραβίασης υψηλής ισχύος για οχήματα στρατιωτικής προστασίας συνοδείας είναι ένα σύστημα παραβίασης υψηλής ισχύος DDS,Εφαρμογή της πιο αποτελεσματικής και αξιόπιστης τεχνολογίας RF παρεμβολής και εξοπλισμός με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής.
Είναι σχεδιασμένο για να προστατεύει στρατιωτικούς και ηγέτες των χωρών VIP ομάδα, EOD, αστυνομική έρευνα και σύλληψη φυλακές, κυβερνητικά κτίρια,Ασύρματη βόμβα από απόσταση και σε ορισμένες περιπτώσεις για προσωρινή προστασία για να ανταποκριθεί σε ορισμένες έκτακτες ανάγκες.
Επίσης, αυτός ο βομβαρδιστής μπορεί να καλύψει, συνεχώς και ταυτόχρονα, όλες τις συχνότητες επικοινωνίας RF 20MHz-11000MHz.Θα είναι η καλύτερη λύση για την υπεράσπιση ενός κολεγίου VIP για και διαθέτει ταχεία ανάπτυξη και εγκατάσταση για στρατιωτικές βάσεις, σημαντικά αθλητικά γεγονότα, διεθνείς συνόδους κορυφής και άλλες σημαντικές εκδηλώσεις.
Ο Bomb jammer είναι ένα πλήρως φορητό σύστημα DDS Jamming πολλαπλής ζώνης, και σχεδιάστηκε με ένα ανθεκτικό θήκη τύπου τροχόσπιτου για υψηλή κινητικότητα.,Η υψηλής ισχύος Jammer 19 ζώνες jamming μονάδες συχνότητας μπορεί να παρέχει έως και 1500 Watt ισχύ εξόδου μέγιστη.Ο βομβιστής είναι πολύ εύκολο να εγκατασταθεί και να λειτουργήσειΗ γενική σχεδίαση του συστήματος πληροί τις στρατιωτικές απαιτήσεις και τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ραδιοσυχνοτήτων ((MHz) | Δύναμη εξόδου ραδιοσυχνοτήτων (Watt) |
| CH1 | ΡΔ 20-500MHz | 100w |
| CH2 | Ραδιοσυχνότητα 500-10000MHz | 100w |
| CH3 | Ραδιοσυχνότητα 1000-1500MHz | 100w |
| CH4 | ΡΔ 1500-2000MHz | 100w |
| CH5 | Ραδιοσυχνότητα 2000-2500MHz | 100w |
| CH6 | Αρνητική συχνότητα 2500-3000MHz | 100w |
| CH7 | 3-5GHz | 100w |
| CH8 | 5-7GHz | 100w |
| CH9 | 7-9GHz | 100w |
| CH10 | 9-11GHz | 100w |
| CH11 | Ασύρματη GSM800/900 | 50w |
| CH12 | Κυτταρική HGSM1800/ DCS | 50w |
| CH13 | Ασύρματη UMTS/WCDMA ((3G) | 50w |
| CH14 | 4G WIMAX | 50w |
| CH15 | WIFI 2.4G | 50w |
| CH16 | WIFI 5.1G | 15w |
| CH17 | WIFI 5.5G | 15w |
| CH18 | WIFI 5.8G | 15w |
| CH19 | 4G LTE | 100w |
| Πεδίο συχνότητας | 20-11000MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 1345W, Max: 1500W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V / DC 28V 250A |
| Περιοχή προστασίας | 20-1000m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 19 |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής ψηφιακού σήματος |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 19 |
| Πλατφόρμα οχήματος | Οχήματα εκτός δρόμου με τετρακίνηση |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 5500W |
| Πηγή τροφοδοσίας | Πρόσθετος εναλλασσόμενος εναλλάκτης (4000W) ή πρόσθετος γεννήτης συνεχούς ρεύματος (+28 VDC/250A) |
| Βάρος: | 1800,00 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × άνεμος × ύψος): | 625 × 500 × 700 mm |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
Συσκευές
Πίνακας τηλεχειρισμού με σύρμα (προαιρετικό)
Ο Τζάμερ του οχήματος έχει λειτουργία τηλεχειρισμού με καλώδιο και αυτός ο πίνακας τηλεχειρισμού μπορεί να εκτελεστεί στην μονάδα κονσόλας του οδηγού.Έτσι, θα είναι πολύ βολικό για τον οδηγό να τηλεχειρίζεται το jammer για να ενεργοποιήσει / απενεργοποιήσει κάθε ενότητα ξεχωριστά κατά την οδήγηση.
Με αυτόν τον πίνακα τηλεχειρισμού, ο οδηγός μπορεί να απενεργοποιήσει μια συγκεκριμένη ζώνη συχνοτήτων για να εξασφαλίσει την εσωτερική επικοινωνία σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |