| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT780115 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
This Portable All WiFi Frequency Jammer is specially customized to accommodate a fully integrated broad band jamming system which provides the ultimate solution for Military and Police convoys or VIP protectionΟι τρεις ενότητες ελέγχονται ξεχωριστά και μπορούν επίσης να λειτουργούν ταυτόχρονα.
Κάθε μονάδα με κεραία μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ένα μόνο παρεμβολικό. Το περιβλήμα από κράμα αλουμινίου του παρεμβολικού είναι φορητό. Μπορεί να μεταφερθεί όπως μια βαλίτσα.Η ζώνη συχνοτήτων είναι προαιρετική.Και το υψηλής ισχύος παρεμβολή είναι με εξαιρετική διάχυση της θερμότητας.
Πεδίο εφαρμογής:
Μονάδες καταπολέμησης της τρομοκρατίας, Μονάδες βομβιστικών επιχειρήσεων, Προστασία VIP, Προστασία συνοδών, Στρατιωτικές δυνάμεις, ομάδες SWAT, αστυνομικές δυνάμεις, Μονάδες καταπολέμησης ναρκωτικών, Μονάδες ελέγχου ταραχών, Προστασία πρεσβειών, Προστασία οδικών φραγμών,Προστασία σημείων ελέγχου
Προδιαγραφές:
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - WIFI5.8G: 5400-5850MHz |
| CH3 | - WIFI5.2: 5200-5400MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 300W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 500m (εξαρτάται από το μήκος του σήματος του κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας |
| Μέγεθος της συσκευής: | 450x380x350 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος: | 30.00kg |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
Πλεονεκτήματα
Συσκευές
8*Αντενές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Απόσταση ελέγχου (επιλογή)
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Χρησιμοποιώντας υπερ-υψηλή συχνότητα με υψηλή αποτελεσματική ισχύ.
Ενεργητική ισχύ εξόδου (δύναμη καναλιού) και μεγαλύτερη ακτίνα παρεμβολής.
Διαταράσσουν μόνο τη συχνότητα κατεβατικής σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσουν τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
Εισαγόμενα στοιχεία: σχεδιασμός κυκλώματος αργής εκκίνησης.
Τα στοιχεία αυτά μπορούν να διατηρήσουν σταθερή κατάσταση λειτουργίας με υψηλή ολοκλήρωση.
Υψηλή ισχύς ραδιοφωνίας, κάλυψη 100% drones UAVs όπως Dji Phantom 4, Phantom 3 Professional, Advanced, Standard σειρά, Inspire σειρά...
Κατευθυντικό εύρος παρεμπόδισης: 300~2500 μέτρα
6-8 ταινίες σε μία συσκευή.
Περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του επιλέξιμου φορητού 2G 3G 4G Lojack Jammer είναι ακριβώς ως εξής, αν θέλετε να μάθετε περισσότερα απλά έλα και πάρτε τις συνολικές πληροφορίες.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()