| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM166710 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
15W WIFI jammer με IR τηλεχειριστήριο (IP68 Waterproof Housing Outdoor design)είναι μεσαία ισχύς RF, ακριβής Wi-Fi Jammer σχεδιασμένο για εξωτερική χρήση για να εξουδετερώσει όλα τα είδη Wi-Fi / 11a.b.g σήμα.Η κεραία και η μπαταρία είναι ενσωματωμένες σε καλό θέρμανση Είναι εύκολο να το εγκαταστήσεις.
Με μια ματιά:
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -2,4 ~ 2,5 GHz |
| CH2 | -5,1 ~ 5,9 GHz |
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης: | Wi-Fi/11a.b.g. |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | WiFi - 2,4 (5W) 5,8G (1W),EIRP έως 15W ανά ζώνη |
| Αντένα: | Ενσωματωμένη σε υψηλή αύξηση κεραίας patch |
| Πεδίο παρεμβολής: | απόσταση 50-60 M (για WiFi), 40-50 M (για Video) το σήμα πρέπει να είναι ≤-80dBm στην τοποθεσία |
| Ενεργειακή τροφοδοσία με αυτόματη διακόπτηση | 50/60 Hz AC 100 ~ 240V έως DC 24V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | : -30 ~ +70°C |
| Η υγρασία: | 5% -80% |
| Μέγεθος συσκευής | 28.5cm (L) x27cm (W) x 9.5cm (H) |
| Βάρος: | 3.0kg |
Συσκευές:
Εφαρμογή:
Οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας
![]()