| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM170209 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Φορητή φορητή ασύρματη κάμερα βίντεο WIFI Bluetooth Jammer σήματος
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτή η συσκευή απενεργοποιεί σχεδόν όλους τους τύπους υφιστάμενων κατασκοπευτικών καμερών που λειτουργούν μέσω ασύρματου βίντεο, ασύρματου LAN και ζώνων Bluetooth.Η μονάδα μπλοκάρει σήματα μέχρι 10 μέτρα και είναι πολύ εύκολο να λειτουργήσειΤο εύρος συχνοτήτων που καλύπτεται από το jammer είναι μεταξύ 2400 MHz-2500 MHz που καλύπτει όλες τις αναφερόμενες βιντεοκάμερες.και χρησιμοποιείται αδιακρίτως..
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Προδιαγραφές
| Τυπική κάλυψη | 1-5 μέτρα |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος: | Γ: 95 x Δ: 45 X Δ: 18 mm |
| Βάρος: | 150 g |
| Τύπος: | Ασύρματη κατασκοπευτική κάμερα |
| Συνολική ισχύς: | 2watt |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | WIFI σήμα Bluetooth |
| ζώνη εργασίας· | 2400-2500MHz |
Συσκευές
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Ειδικευόμαστε σε παρεμβολείς κινητών τηλεφώνων και GPS Jammer, WIFI Jammer, 3G Jammer, 4G Jammer, Lojack Jammer, UHF / VHF Jammer, RF Jammer, Audio Jammer,Ασύρματος βίντεο παρεμποδιστής και επαναλαμβανόμενος/ενισχυτής/εξισχυτής σήματος κλπ..
![]()