| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700160 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Συστήματα παρεμβολής σήματος οχημάτων με βόμβες Υψηλής ισχύος Συστήματα παρεμβολής σήματος στρατιωτικών κινητών τηλεφώνων
| Τύπος | Συσκευή παρεμβολής βόμβας οχήματος |
| Πεδίο συχνότητας | 20-3600MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 600W |
| Ράδιο παρεμβολής | 50-800M, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Αριθμός συχνότητας καναλιού | 6 ζώνες, μέγιστο: 24 ζώνες |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις, |
| Πηγή παρεμβολής | Η ψηφιακή πηγή σήματος συνθέτει τεχνολογία Ρυθμίστε τη συχνότητα και τα watts παραγωγής |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος με οθόνη LED μπαταρίας |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Εξωτερική μπαταρία | 35AH/24-28VDC |
| Μονάδα παρεμβολής | Κάθε μονάδα παρεμβολής με κεραία μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ενιαίο παρεμβολή. Όλες οι μονάδες ελέγχονται ξεχωριστά. |
| Μέγεθος παρεμβολής | 63 × 49,2 × 35,2 εκατοστά |
| Βάρος συστήματος παρεμπόδισης | 60 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35°C ~ +80°C |
| Υγρασία λειτουργίας | Μέχρι 80% |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συσκευή | Κουτί |
Εφαρμόζεται:
Χρησιμοποιείται κυρίως στις φυλακές και σε άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικά ή κυβερνητικά κτίρια, αίθουσα εξετάσεων, φυλακές, βενζινάδικα, για την πρόληψη κινητών βομβών, αποθεμάτων πετρελαίου,σταθμοί βενζίνης υγροποιημένου πετρελαίου, κέντρα κράτησης, αίθουσες ανάκρισης, δικαστήρια, στρατόπεδα εργασίας, αίθουσες συνεδριάσεων, θέατρα, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων, ειδική ασφάλεια και εμπιστευτικές περιστάσειςΓια να συζητήσουμε το δωμάτιο., κινητά οχήματα, κινητά πολιτικούς και αξιωματούχους των επιχειρήσεων για να υπερασπιστούν την σκηνή και άλλες στρατιωτικές δυνάμεις και άλλα μέρη απαγόρευσε τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Όροι και προϋποθέσεις:
|
Χρόνος παράδοσης |
Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|
Όροι πληρωμής |
40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
|
Όροι παράδοσης |
FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
|
Εγγύηση |
36 μήνες. |
|
Ενημέρωση λογισμικού |
Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
|
Επέκταση της εγγύησης |
Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()