| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700159 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
1300 Watt Στρατιωτική Προστασία Κομβόι Βόμβα Εγκαταστάθηκε στην οροφή οχήματος Jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτός ο τύπος παρεμβολής που προστατεύει στρατιωτικές και VIP αυτοκινητοπομπές από την απειλή των αυτοσχέδιων εκρηκτικών μηχανισμών (RCIED) που ελέγχονται εξ αποστάσεως έχει γίνει μια πρόκληση και καθήκον σε πολλά μέρη του κόσμου.
Σύστημα παρεμβολής DDS για συνοδεία υψηλής ισχύος, το οποίο εφαρμόζει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία παρεμβολής ραδιοσυχνοτήτων και είναι εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο σύστημα παρεμβολής ευρυζωνικής.
| Τύπος | Συσκευή παρεμβολής βόμβας οχήματος |
| Πεδίο συχνότητας | 20-3600MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 1300W |
| Ράδιο παρεμβολής | 50-800M, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Αριθμός συχνότητας καναλιού | 15 ζώνες, μέγιστο: 24 ζώνες |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις, |
| Πηγή παρεμβολής | Η ψηφιακή πηγή σήματος συνθέτει τεχνολογία Ρυθμίστε τη συχνότητα και τα watts παραγωγής |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος με οθόνη LED μπαταρίας |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Εξωτερική μπαταρία | 35AH/24-28VDC |
| Μονάδα παρεμβολής | Κάθε μονάδα παρεμβολής με κεραία μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ενιαίο παρεμβολή. Όλες οι μονάδες ελέγχονται ξεχωριστά. |
| Μέγεθος παρεμβολής | 63 × 49,2 × 35,2 εκατοστά |
| Βάρος συστήματος παρεμπόδισης | 90 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35°C ~ +80°C |
| Υγρασία λειτουργίας | Μέχρι 80% |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συσκευή | Κουτί |
Εφαρμόζεται:
• Χρησιμοποιείται κυρίως σε αίθουσες εξετάσεων, φυλακές, βενζινάδικα, βόμβες κινητών τηλεφώνων, αποθήκες πετρελαίου, σταθμούς LPG,κέντρα κράτησης, αίθουσες ανακρίσεων, δικαστήρια,
• Μεταρρύθμιση μέσω εργατικών ομάδων, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Όροι και προϋποθέσεις:
|
Χρόνος παράδοσης |
Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|
Όροι πληρωμής |
40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
|
Όροι παράδοσης |
FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
|
Εγγύηση |
36 μήνες. |
|
Ενημέρωση λογισμικού |
Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
|
Επέκταση της εγγύησης |
Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()