| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM110840 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ειδικότητα:
6 ζώνες Walky-talky (VHF):
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | Ηλεκτρονική επικοινωνία (UHF/300MHz)/135-155MHz |
| CH2 | Ηλεκτρονική επικοινωνία (UHF/350MHz)/155-175MHz |
| CH3 | Ηλεκτρονική επικοινωνία (UHF/400MHz)/300-350MHz |
| CH4 | Ηλεκτρονική επικοινωνία (UHF/450MHz)/350-400MHz |
| CH5 | Κυτταρική NMT/400-440MHz |
| CH6 | Κυτταρική CDMA 450/440-480MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 300W |
| Έλεγχος: | Κάθε μπάντα μπορεί να λειτουργήσει ανεξάρτητα. |
| Σπίτι: | Υδατοασφαλής και ανθεκτικός σε κρούσματα σχεδιασμός κατάλληλος για εσωτερική ή εξωτερική χρήση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Μέγεθος: | 56*46*27 εκατοστά |
| Συνολικό βάρος συστήματος: | Περίπου 60 kg (με ολικοκατευθυντική κεραία) |
| Διαμονή: | Υδατοασφαλής και ανθεκτικός σε κρούσματα σχεδιασμός κατάλληλος για εσωτερική ή εξωτερική χρήση |
| Η υγρασία: | Μέχρι 80% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20... +50 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος κεραίας: | 6pcs Εξωτερικό (~ 2-3dBi) ολικοκατευθυντικό (Standard) |
| Πεδίο προστασίας: | 300 έως 500m (ισχύος σήματος <= 75dBm) |
Συσκευές:
300W υψηλής ισχύος VHF UHF NMT CDMA Single Jammer (υδατοασφαλής και ανθεκτικός σε κραδασμούς σχεδιασμός,Είναι ειδικά προσαρμοσμένο για να φιλοξενήσει ένα πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής που παρέχει την απόλυτη λύση για στρατιωτικές και αστυνομικές αυτοκινητοπομπές ή προστασία VIP.
Μια Γρήγορη Επισκόπηση
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Σημειώσεις για το προϊόν
![]()