| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό πίσω.συσκευασίαΗ συσκευή παρέχει 160WΕίναι σχεδιασμένο για φυλακές, ομνί κεραίες ή κέντρα κράτησης, και σωφρονιστικά ιδρύματα, κλπ.
Με το ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα, εξασφαλίζει την κανονική λειτουργία του συστήματος ψύξης της συσκευής.
Αυτή είναι μια βέλτιστη επιλογή για να πάρετε αυτό το φορητό ισχύ 160Wσύστημα παρεμβολής ειδικά σχεδιασμένο γιαΔελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧΕξάλλου, θα είστε επίσης ικανοποιημένοι από την εύκολη λειτουργία και την υψηλή αποτελεσματικότητα της εργασίας!
Σημείωση: Το εγχειρίδιο λειτουργίας της πλατφόρμας παρακολούθησης θα παρέχει όταν ολοκληρωθεί η παραγγελία.
Ορισμένα πλεονεκτήματα
1Όλες οι συχνότητες RF μπλοκάρουν μόνο τη ζώνη υποσύνδεσης, ποτέ τη ζώνη αναφοράς.
2Καλό σύστημα ψύξης, λειτουργεί 24 ώρες 365 ημέρες.
3Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση.
Πεδίο εφαρμογής:
Υπηρεσίες ασφαλείας, στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, βιβλιοθήκες, μουσεία, φυλακές, δικαστήρια, συνοριακή περιπολία και επιβολή του νόμου για τα ναρκωτικά, τελωνεία, σπίτια, μικρές περιοχές φυλακών.
CH-CDMA/GSM: 850 έως 960MHz
ΧΧ-ΔΚΣ: 1805-1880MHz
CH-PCS: 1900-1980MHz
CH-3G: 2110-2170MHz
CH-4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ)
CH-4G Wimax: 2300-2400MHz (ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz (ΕΕ)
CH- 5G: 3400-3600MHZ/3600-3800 MHz
CH-GPS:1500-1600MHZ
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 160W, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V |
| Περιοχή προστασίας | 50-150m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Βάρος: | 15 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × άνεμος × ύψος) | 380x180x480 χιλιοστά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
- Δεν ξέρω.
- Δεν ξέρω.![]()