| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600247 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Υψηλής ισχύος GPS WIFI5.8G Drone σήμα Jammer Αδιάβροχο σάκο UAV Jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
1"Σύστημα παρεμβολής κομβόι υψηλής ισχύος με υψηλή συχνότητα σάρωσης, που εφαρμόζει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF jammer και είναι εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής.Είναι πολύ φορητό και ελαφρύ βάρος.Εύκολο για σακίδιο.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - WIFI2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - WIFI5.8G: 5725-5825MHz |
| CH3 | -GPS: 1550 -1580MHz |
| CH4 | -GPS L2-L5:1100-1300MHz |
| CH5 | -GSM: 850-920MHz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 5 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη εξόδου: | 90 βατ |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 5-2000 μέτρα (-75dBm,ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 5 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| Αντένα: | Άντενα Omnil |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 15kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 220W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου καθιστούν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε συνεδριάσειςΑστυνομία, Στρατό, Δυνάμεις ασφαλείας, Ομάδα SWAT, Ομάδα βομβιστών, Μονάδες κατά της τρομοκρατίας, Μονάδες κατά της σύρσης, Μονάδες κατά των ταραχών.Δυνάμεις, ομάδες, σημεία ελέγχου, διαπραγματεύσεις για ομήρους, έλεγχο συνόρων, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()