| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600242 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Στρατιωτική 80W VIP Προστασία Ασφάλεια Mockpack Jammer υψηλής ισχύος GPS κινητό τηλέφωνο σήμα Jammer
Ορισμένα πλεονεκτήματα
• Το περίβλημα από κράμα αλουμινίου με υψηλή προστασία έχει υψηλή αντοχή στην σκόνη, το νερό και τη διάβρωση.
• Σχεδιασμός αποβλήτων θερμότητας με χτένισμα με τους ανεμιστήρες για να γίνει το σύστημα σε κατάσταση ψύξης.
• Ειδική τεχνολογία για την αποτροπή παρεμβολών μεταξύ κάθε ζώνης συχνοτήτων.
• Διαταράσσει μόνο τη συχνότητα κατωτέρω σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσει τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
• Επιλέξιμες ζώνες συχνοτήτων και ισχύς εξόδου.
• Κάθε ζώνη συχνοτήτων ελέγχεται από ανεξάρτητους διακόπτες RF ON/OFF.
• Η ισχύς κάθε ζώνης συχνοτήτων μπορεί να ρυθμίζεται ανεξάρτητα.
• Προστασία των κυκλωμάτων για να εξασφαλιστεί ότι το σύστημα δεν θα καεί σε περίπτωση βραχυκυκλώματος ή αποσύνδεσης της κεραίας.
• Επιλογές τύπου κεραίας, επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κεραίων.
• Εύκολη λειτουργία και εγκατάσταση.
• Διατηρήστε για την εγκατάσταση της ενότητας αναβάθμισης.
• Εργασία συνεχής 24 ώρες την ημέρα/365 ημέρες.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 6 κανάλια εξόδου |
| Καταναλώσεις ενέργειας: | Μέγιστο: 220W |
| Δύναμη εξόδου: | 80watt |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 50-150 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 20 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 25kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. 4-8
Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμείξουμε πολύfευανάγνωστο.Επιλέξιμες περιοχές συχνοτήτων.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()