| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
The high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high power CDMA450 GPS WiFi LoJack GSM CDMA PHS PCS 3G 4G phone jammer so that thE antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
Η υλική ποιότητα του στυλ του σακιδιού του δίνει μια καλλιτεχνική εμφάνιση και ανθεκτικό χαρακτηριστικό.
Οι συχνότητες αποκλεισμού, συμπεριλαμβανομένων όλων των συχνοτήτων κινητών τηλεφώνων και δορυφορικών τηλεφώνων, και το εύρος συχνοτήτων τους μπορεί να είναι έως και 4.
Χρησιμοποιείται ειδικά για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας, την εκρηκτική βόμβα, την απομάκρυνση βομβών, την καταβολή φόρων και πολλά άλλα.
Σχεδιασμός σακιδιού για φορητή μεταφορά και ευέλικτη λειτουργία.
Ενσωματωμένη αποδοτική επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 2 ώρες μετά την πλήρη φόρτιση
Καμουφλάζ προσαρμοσμένο σακίδιο βολικό για εγκατάσταση και λειτουργία
Κουτί με μεταλλική μπογιά, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό
Οι ενσωματωμένοι αποδοτικοί ανεμιστήρες ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μεγάλο χρόνο λειτουργίας.
Με μια ματιά:
Οι προδιαγραφές για τον εν λόγω παρεμποδιστή:
| ΧΧ | CDMA 850MHz-894 MHz |
| ΧΧ | GSM 925 MHz-960 MHz |
| ΧΧ | DCS 1805-1880MHz |
| ΧΧ | PCS 1920-1990MHz |
| ΧΧ | 3G: 2100-2170 MHz |
| ΧΧ | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| ΧΧ | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
Πεδία εφαρμογής:
-Αποκατάσταση βομβαρδιστικών και στρατιωτικών αυτοκινήτων.
- Επιχειρήσεις πεδίου.
- Ειδικές δυνάμεις;
-Προστασία VIP;
- Η καταστολή των ληστών.
Συσκευές:
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()