| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό...ΆνθρωποςΤο jammer παρέχει 90WΕίναι σχεδιασμένο για φυλακές, ομνί κεραίες ή κέντρα κράτησης, και σωφρονιστικά ιδρύματα, κλπ.
Μπορεί να μειώσει σημαντικά τις πιθανότητες απόδρασης από τη φυλακή.βεβαιώνεται ότι το σύστημα ψύξης της συσκευής λειτουργεί κανονικά.
Αυτή είναι μια βέλτιστη επιλογή για να πάρετε αυτό το φορητό ισχύ 90WΔιακόπτης σήματος GSM 3G DCS 4G 5G! Εκτός αυτού, θα είστε επίσης ικανοποιημένοι με την εύκολη μέθοδο λειτουργίας και την υψηλή αποτελεσματικότητα εργασίας!
Πεδία εφαρμογής προϊόντων
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομία, βομβαρδισμούς και υπηρεσίες ασφαλείας.
Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως φυλακή, βενζινάδικα, φρουροί, σχολεία, εκκλησίες, αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, αίθουσα διδασκαλίας και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
Ειδικότητα:- Δεν ξέρω.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 900 - 990 MHz 38,0 dBm 18,50 dBm/30kHz |
| CH2 | 1800 - 1890 MHz 37,5 dBm 10,50 dBm/30kHz |
| CH3 | 2110 -2170 MHz 37,0 dBm 9,40 dBm/30kHz |
| CH4 | 2600-2700 MHz 37,0 dBm 9,0 dBm/30kHz |
| CH5 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | 5G:3400-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH8 | Ακτίνες VHF 135-174 MHz |
| CH9 | UHF 400-470MHz |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V |
| Περιοχή προστασίας | 20-100m @ σύμφωνα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου σε ένταση πεδίου -80dBm |
| Δύναμη εξόδου | 90W |
| Βάρος: | 150,00 κιλά |
| Μέγεθος ((μήκος × άνεμος × ύψος) | 380×180×480 mm |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Χρησιμοποιώντας υπερ-υψηλή συχνότητα με υψηλή αποτελεσματική ισχύ.
Ενεργητική ισχύ εξόδου (δύναμη καναλιού) και μεγαλύτερη ακτίνα παρεμβολής.
Διαταράσσουν μόνο τη συχνότητα κατεβατικής σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσουν τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
Εισαγόμενα στοιχεία: σχεδιασμός κυκλώματος αργής εκκίνησης.
Τα στοιχεία αυτά μπορούν να διατηρήσουν σταθερή κατάσταση λειτουργίας με υψηλή ολοκλήρωση.