| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Το προϊόν που βλέπετε είναι ένα υψηλής ισχύος σακίδιο κινητών τηλεφώνων jammer που ονομάζεται 50W High Power Cell Phone Jammer για GSM CDMA 3G 4G με Omni-Directional Αντένες,που διαθέτει συνολική ισχύ εξόδου 50W και η ισχύς εξόδου ρυθμίζεταιΚαι καθώς είναι ένα υψηλής ισχύος η απόσταση παρεμβολής του μπορεί να φτάσει τα 10-50m και κατέχει ανώτερη ικανότητα στην παρεμβολή σήματος κινητού τηλεφώνου 3G.
Αυτή η συσκευή είναι κατάλληλη για χρήση σε μέρη όπως η φυλακή, φύλακας, συνεδρίαση, βιβλιοθήκη, θέατρο,Το σχολείο είναι ένα από τα σημαντικότερα κέντρα κοινωνικής προστασίας..
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας | Διάταξη 1 | Δύναμη εξόδου RF |
| CH1 | 900-990MHz | 410,0 dBm | 10W |
| CH2 | 1800-1890MHz | 400,0 dBm | 10W |
| CH3 | 2110-2170MHz | 400,0 dBm | 10W |
| CH4 | 2600-2700MHz | 400,0 dBm | 10W |
| CH5 | 2400-2500MHz | 400,0 dBm | 10W |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 50W, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V |
| Περιοχή προστασίας | 20-50m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 4 |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 40W |
| Βάρος: | 13 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × άνεμος × ύψος) | 380x180x480 χιλιοστά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
- Δεν ξέρω.
- Δεν ξέρω.![]()