| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311059 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό...ΆνθρωποςΤο jammer παρέχει40WΕίναι σχεδιασμένο για φυλακές, ομνί κεραίες ή κέντρα κράτησης, και σωφρονιστικά ιδρύματα, κλπ.
Μπορεί να μειώσει σημαντικά τις πιθανότητες απόδρασης από τη φυλακή.βεβαιώνεται ότι το σύστημα ψύξης της συσκευής λειτουργεί κανονικά.
Αυτή είναι μια βέλτιστη επιλογή για να πάρετε αυτό το φορητό ισχύ40Wσύστημα παρεμβολής ειδικά σχεδιασμένο γιαGSM/DCS/3G/4GLTEΕξάλλου, θα είστε επίσης ικανοποιημένοι από την εύκολη λειτουργία και την υψηλή αποτελεσματικότητα της εργασίας!
Σημείωση: Το εγχειρίδιο λειτουργίας της πλατφόρμας παρακολούθησης θα παρέχει όταν ολοκληρωθεί η παραγγελία.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας | Διάταξη 1 | Δύναμη εξόδου RF |
| CH1 | 900-990MHz | 410,0 dBm | 10W |
| CH2 | 1800-1890MHz | 400,0 dBm | 10W |
| CH3 | 2110-2170MHz | 400,0 dBm | 10W |
| CH4 | 2600-2700MHz | 400,0 dBm | 10W |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 40W, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V |
| Περιοχή προστασίας | 20-50m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 4 |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 40W |
| Βάρος: | 13 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × άνεμος × ύψος) | 380x180x480 χιλιοστά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
- Δεν ξέρω.
- Δεν ξέρω.![]()