| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Built-in antennas and owns high output the jamming distance and jamming range of this built-in antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of WIFI2.4G WIFI5.8G GPS ταυτόχρονα και ανάλογα με την ένταση του σήματος στο λεπτομερές σημείο η απόσταση παρεμβολής είναι έως και 80 μέτρα το πολύ.
Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high powe Signal jammer so that this Omni directional antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
Με μια ματιά:
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -WIFI2.4: 2400 ~ 2500 MHz |
| CH2 | -WIFI5.8 5700 ~ 5800 MHz |
| CH3 | -GPS 1500 ~ 1570 MHz |
| Δύναμη εξόδου: | ΕΙΡΠ 25W (κάθε ζώνη) |
| Αντένα: | Πίνακας Ενσωματωμένη κεραία |
| Πεδίο εκτέλεσης: | Μέχρι 3500 μέτρα απόσταση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 3 |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | 1.5 ώρες |
| Προσαρμοστής ισχύος Εισαγωγή τάσης: | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Βάρος: | 9Kg (σύστημα + μπαταρία) |
| Μέγεθος: | 47 x 11 x 36 cm (Lx W x H) |
Συσκευές:
Διορθωτής ισχύος
Εγχειρίδιο χρήσης