| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Το φορητό κινητό τηλέφωνο CDMA GSM GPS 3G 4G Jammer με σύστημα ψύξης και λειτουργία ελέγχου PC, έτσι ώστε οι άνθρωποι να μπορούν εύκολα να αποφασίσουν την ισχύ αυτού του WiFi 3G 4G κινητού σήματος jammer,που είναι πραγματικά βολικόΚαι επίσης να αποφασίσει ποιες ζώνες συχνοτήτων σηματοδότησης ομάδας να μπλοκάρει ή όχι δεδομένου ότι αυτό το ελεγχόμενο από PC WiFi 4G παρεμβολή κινητών τηλεφώνων έχει δύο ομάδες,μία ομάδα είναι το CDMA GSM DCS PCS και η άλλη ομάδα είναι το 3G WiFi 4G Wimax. Thus as designed with 6 antennas this high power Portable PC controlled WiFi 3G 4G phone blocker can also easily block the CDMA GSM DCS PCS 3G 4G Wimax and also WiFi at the same time and depending on the signal strength in the detailed place the shielding range is up to 100 meters at mostΕπίσης, καθώς έχει σχεδιαστεί με υψηλής ποιότητας ικανότητα ψύξης, αυτός ο ελεγχόμενος από PC WiFi 4G παρεμβολισμός σήματος κινητού τηλεφώνου μπορεί εύκολα να φτάσει τον στόχο της 24/7 nonstop εργασίας.
Για χρήση χώρου, όπως αίθουσα συνεδριάσεων, ακροατήρια, δικαστήριο, βιβλιοθήκη, αίθουσα εξετάσεων, σχολείο, κινηματογράφο, θέατρο,και νοσοκομεία κλπ και μέρη όπου τα κινητά τηλέφωνα απαγορεύονται και χρειάζονται ήσυχη κατάσταση όπως η κυβέρνηση, στρατιωτική, χρηματοοικονομική, ασφάλεια, αστυνομία και κέντρο διοίκησης κλπ.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA (851-894MHz) |
| CH2 | GSM (925-960MHz) |
| CH3 | DCS/PCS (1805-1990MHz) |
| CH4 | 3G (2100-2170MHz) |
| CH5 | 4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: ((ΗΠΑ:2300-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
|
Αντένα: |
Ενσωματωμένη κεραία patch εξωτερική κεραία GP υψηλής απόδοσης |
| Δύναμη εξόδου | EIRP 50W ανά ζώνη |
| Πεδίο παρεμβολής | 50 ~ 100 μέτρα ψηλά ((το σήμα πρέπει να είναι P-80dBm στην τοποθεσία) |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | IR τηλεχειριστήριο |
| Χρόνος λειτουργίας | Η μπαταρία Lifepo4 μπορεί να υποστηρίξει 2 ώρες λειτουργίας |
| Διάτακτης φορτιστή | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10+60* |
| Η υγρασία | 5% ~ 90% |
| Διάσταση | 495 x 390 x 190 mm (L x W x D) |
| Βάρος | 23 κιλά (σύστημα + μπαταρία) |
| Η φόρτιση |
Υποστήριξη χρήσης κατά την φόρτιση της μπαταρίας |
| Πηγή σήματος | PLL συνθέτει |
| Μονάδα παρεμβολής | 4-5 |
Συσκευές
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()