| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ο Portable All Cell Phone Jammer είναι ένα πλήρως φορητό σύστημα παραβίασης PLL πολλαπλών ζώνων, και έχει σχεδιαστεί με ένα ανθεκτικό θήκη τύπου τροχόσπιτου για υψηλή κινητικότητα.Αυτή η συσκευή είναι διαμορφωμένη με περισσότερες από 8 διαφορετικές ενότητες παρεμβολήςΤο Bomb jammer είναι πολύ εύκολο να εγκατασταθεί και να λειτουργήσει.Η συσκευή μπορεί να τροφοδοτείται από ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ρεύματος ή από κατάλληλη πηγή συνεχούς ενέργειαςΟ γενικός σχεδιασμός του συστήματος πληροί τις στρατιωτικές απαιτήσεις και τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA 800: 850 έως 894MHz |
| CH2 | -GSM 900: 925 έως 960MHz |
| CH3 | -GSM 1800: 1805 έως 1880MHz |
| CH4 | -GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH5 | -3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH6 | -4G LTE (US.725-770MHz)/- 4G LTE (EU.800-895MHz) |
| CH7 | 4G Wimax (US.2345-2400MHz) /- 4G Wimax (EU.2620-2690MHz) |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 240W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 500 μέτρα, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC27V) |
| Μέγεθος: | 588 x 600 x 600 mm |
Συσκευές
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Σημειώσεις για το προϊόν
Ειδικός διακόπτης για κάθε ζώνη, συνοδευόμενος από λειτουργικό φως LED.
Απλή αντικατάσταση μπαταρίας.
Οι εσωτερικοί ανεμιστήρες ψύξης και ο σχεδιασμός απορριμμάτων θερμότητας εξασφαλίζουν τη συνεχή λειτουργία της συσκευής.
![]()